0
clear
  • Пилингзона Од Ландау Женски Еластичен Половината Карго Чистење Панталони, Стил 83221
  • -20%
  • -20%
Пилингзона Од Ландау Женски Еластичен Половината Карго Чистење Панталони, Стил 83221

Пилингзона Од Ландау Женски Еластичен Половината Карго Чистење Панталони, Стил 83221

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пилингзона Од Ландау дизајнира квалитетни медицински пилинзи и униформи со универзална привлечност. Овие медицински панталони се изработени во ткаенина што дише за лесна нега и поудобно вклопување. Овие класични панталони се великодушно исечени со елегантна, права нога и се идеален избор за секојдневна работа. Без Разлика дали Станува збор За Пилинзи За Ландау за мажи или жени, тие се познати по тоа што произведуваат пилинг што работи напорно како и вие! Материјал : 65% Полиестер/35% Памук. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5,9" и носи големина С.Фит : Класичен; великодушно исечен за да обезбеди оптимална удобност и леснотија на движење. Инсем : Редовно : 31-1/2", Кратко : 29", Високо : 33-1/2". Тежина : Лесен. Затворање : Целосен еластичен појас со вратоврска за врвка за совршено вклопување. Џебови : вкупно 3 џебови чувајте ги медицинските инструменти уредно организирани и на дофат. Карактеристики : ткаенината со потпис поплин е мека на допир и доволно издржлива за да издржи комерцијално перење. Пилинг зона Од Ландау Женски Еластични Половината Карго Чистење панталони. Разликата Во Ландау : Ландау е водечки бренд за облека за стоматолошки, ветеринарни и медицински пилинг со повеќе од 55 години историја што прави стоки што изгледаат и се чувствуваат одлично на работа и пошироко.

Главните својства

Избор на купувачот

Карго панталони инспирирани од јога кои ќе ве натераат да се чувствувате Зен во најбурните работни дено

Нашите Scrubstar Мода Најважен Потсмеваат Заврши Врвот карактеристики ласкави предните и задните принцеза

Карго панталони инспирирани од јога кои ќе ве натераат да се чувствувате Зен во најбурните работни дено

Пилингзона Од Ландау дизајнира квалитетни медицински пилинзи и униформи со универзална привлечност...

Please wait...