0
clear
  • Без граници се врти ранец за пакување на уметноста
  • -20%
  • -20%
Без граници се врти ранец за пакување на уметноста

Без граници се врти ранец за пакување на уметноста

DEN 319.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Двојно погодност со пакуван ранец што е исто така лесен од без граници. Торба со средна големина; 12-1/2 ”W x 17-1/2” H x 5-1/2 ”D (ширината се мери преку дното на ранецот). Мала торбичка кога е спакувана; 6-3/4 ”w x 8” h x 2 ”d (ширина се мери преку дното на торбичката). Прилагодливи ленти за рамо со пад од 8 ”; Врвна рачка со капка 3-1/2 ”. Лесен. Затворање на поштенски патенти. Надворешен поштенски џеб. Внатрешната торбичка за копче за внатрешни работи му овозможува на ранецот да пропадне за удобно складирање. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење. Мали делови. Не за деца под 3 години. Внимание на заплетканост. Чувајте подалеку од многу мали деца. Не ставајте околу вратот . човекот направен материјали. Увезени. Лесен ранец што може да се спакува од без граници.

Главните својства

Избор на купувачот

Доживејте нов модерен, спортски и стилски додаток со Reebok Women's Poppy Quilted Mini ранец Наменети да ги одржуваат в

Мултицентниот ранец на East Sport со бонус Sling Sackpack е совршен за училишни, спортски игри, фестивали и концерт�

Регионалниот мини мини БПНопрене Хедер Мек Екру Овој регионален мини ранец на Рибок е совршен додаток н

Ранец : Идеален За ставање паричник и телефон, итн Простор на повеќе нивоа : има повеќе џебови во овој ран

Без разлика дали училиштето е на сесија или се упативте кон плажа, овој ранец на поштенски купола од без

Нашиот Ватиран Ранец Хајден е компактен носач што ќе ве однесе од секојдневното патување до викенд аван

Задебелен кариран принт додава забавен поп боја на овој ранец без граници Ова е совршен мини ранец за но

Опис : Лесна : оваа пренослива торба за преклопување може лесно да складира хартии и компјутери, што е по�

Границите печатено ранец на џеб од платно од платно е одличен избор за оваа сезона назад во училишната с

Тип на ставка : Ранци R Оддел : ЖЕНИr Надворешност : НИТУ еден r Внатрешни Работи : Внатрешни Слот Џебr...

Одржувајќи го симпатично со ранецот на Пејтон на Лув Бетси Од шарениот принт до дизајнот без раце, ова н�

Колекцијата MKF е основана со квалитет и функционалност Дизајн Инспирирани од разновидната култура на г�

Кожен ранец од камчиња од камчиња со врвот со декорација на патент, двоен влез, горната рачка и прилагод�

Ова без граници Tripleечкиот ранец на џеб е совршен за жената што е во тек Одлично за најразлични прилики, о

Rosetti Go кабриолетниот ранец е разноврсен и трендовски за секој во движење! Прилагодливите ленти за ранец

Здраво без раце! Loveубовта на елегантен ранец на кожен ранец на Мошино ги чува сите ваши најважни работи �

Колекцијата MKF е основана со квалитет и функционалност Дизајн инспириран од разновидната култура на гл�

Регионален мини мини БПНопрен Хедер Канон Корал Овој регионален мини ранец на Рибок е совршен додаток н

За училишните денови, дневниот пат и многу повеќе! Овој ранец од купола од без граници е удобен додаток с

Спецификации : t Gender : Жени, Дамиt Color : Како Што Е Прикажано На Сликата Материјал : Големина На Крпа Од Оксф�

Conternutible Convertible ранец со одвојување на рамените што може да се одвои, кабриолет ранец, одвојлив каиш за ра�

Мкф Колекција Тора Милан .М Потпис Трендовски Ранец Од МИА К МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетна в

Оваа издржлива и стилска најлонска торба се одликува со "Каква Година Беше Оваа Недела" на торбичка за п�

Please wait...