0
clear
  • Дами Лето Мода Еднобојна Лабава Се-Во-Едно Едноделен Костум
  • -20%
  • -20%
Дами Лето Мода Еднобојна Лабава Се-Во-Едно Едноделен Костум

Дами Лето Мода Еднобојна Лабава Се-Во-Едно Едноделен Костум

DEN 228.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. Се надевам дека нашиот производ ќе ги исполни вашите очекувања. Ако имате какви било прашања, можете да ни кажете и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Карактеристики : 100% Сосема Нов. Тип На Ставка : Комбинезон. Пол : Жени. Тип На Шема : Цврст. Материјал : Памук, Полиестер. Големина : XS/S/M/L/XL/XXL. Боја : Сина, Темно сива,Сива,Црна,црвена вино,Армиска зелена,Каки ,Темносина, кајсија, црвена тула. Пакетот Вклучува : . 1*Комбинезон. Забелешка : . 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите . 2 : Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселот на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. 4 : Предложете Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. * В-Вратот . *Цврст. *Мода.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристика : v Вратот, Возбуда Капа Ракав, Чипка Полите, Ѕвонче Краток Ракав, Летен Фустан За Жени со �

долг ракав crewneck sweatshirt жените дуксери за мажи zip до белата sweatshirt жените тренингот дуксери за мажи маскира

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Лини

Плус Големина Женски Панталони Секојдневна Работа Женска Еднобојна Лежерна Брзо Сушење Широки Шорцеви

Сезона : Пролет, лето, aut Пол : Женкласична вратоврска обоени шарени отпечатоци со класични разгорени пан

Бриз Основи Јазол Вратоврска Резервоарот Ромпер.Боја Бургундија.Стил : 3748971 Бека Бургундија Бриз Основи

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92см / 36.22" Половината : 62см / 24.41" Колк : 105см / 41.34" Должина

Женско Еднобојно Боди, Тркалезни Врвови На Трико Со Долги Ракави Со Еднократни Гради Карактеристики : С�

Разновидни Врвови За Облекување : Нашите пуловери за жени не само што се погодни за секојдневно секојдн�

[1 X] ВКУПНА ДОЛЖИНА НА ТЕЛОТО : 21 1 / 4" (ВРВОТ), ГРАДИТЕ : 46", ИНСЕМ : 5" Карактеристика : супер мека и удобна тка

Големина : С Големина НА САД : 6 Велика БРИТАНИЈА Големина : 10 ЕУ Големина : 36 : Половината : 110см / 41.34" Колк : 1

Please wait...