0
clear
  • Женски Коко Велур Џогери
  • -20%
  • -20%
Женски Коко Велур Џогери

Женски Коко Велур Џогери

DEN 351.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кажете ноќ, ноќ и здраво на слатките соништа со овие супер-меки женски џогери од велур. Со отпечатоци инспирирани од вашиот омилен филм Пиксар, Коко, овој пар женски џогери се совршени за спиење или ден достоен за одмор. Само спарете ги овие џогери за повлекување со вашиот омилен врв за спиење и сите сте подготвени! Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина С. Фит : џогер фит. Пораст 29 " инсеам. Затворање : стил на повлекување; прилагодлива вратоврска за врвка. Џебови : Страничните џебови ги држат најважните работи. Карактеристики : Еластичен струк за дополнителна удобност; мека ткаенина; отпечатоци; еластични манжетни. - Дизни/Пиксар, Сите Права Се Задржани. Женски Коко Џогери.

Главните својства

Избор на купувачот

80 " Должина : 93см / 36.70 " Должина : 94см / 37 Големина.65 "Хип : 116cm / 45 ●Пакетот Вклучува 1 широки панталони за жен

Дизајн : женски спортски панталони за ноќта на вештерките, широки лабави панталони, долг панталон со диг

Широк Лежерен Ленен Половината Нога Жени Цврсти Панталони Еластични Памучни Панталони Со Долги Врвки О

Мултифункционален дизајн : нашите женски шорцеви ја нагласуваат практичноста, со удобни џебови, патент�

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ДизајнСекојдн

Растеглива и Мека Ткаенина : Ткаенината е мека и се протега со непроѕирен и мат изглед, што ви го дава нео

ТКАЕНИНИ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Нашите џогери за изведба се направени од ткаенини со врвен квалитет кои ќе �

женски тимови поставува лето облечени, жените облека поставува лето секси симпатична, жените облека по�

Карактеристика : кафеави спортски панталони женски панталони за облекување жени костуми за панталони с

Земете ја вашата атмосфера на! Ќе сакате да ги носите овие меки панталони за џогер од руно за жени насека

Печатење На женски Букви Спортски Џогери Панталони од Руно со Џебови Топли Зимски Спортски Панталони М�

ГОЛЕМИНА ШЕМА : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 6268см / 24.4126.77 "Хип : 92см / 36.22 " Должи

Одлично за дневна облека, фитнес, вежбање, секојдневно носење, џогирање, качување, забава, клуб, секојдне

Овие панталони можат многу добро да ја покажат кривината на вашите долги нозе} Дизајн : Спортски Џогери �

Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Харем Панталони : 1 Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа...

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини на слики.Сезона : Пролет, fall, зимски материјал : Полиес�

Материјал : Плојестер Женски Спортски Панталони Со Висок Струк Тренингот Активни Џогери Панталони Широ

Прилика : женските комплети за тренерки од 2 парчиња се погодни за секојдневно носење, секојдневна облек

Сезона : All Gender : Womenmatermater : Ployester Decoration : Nonepattern Тип : Print Style : Мода, Cousalsize табела : Големина : С Половината : 72с

Богата и Позната е бренд за животен стил фокусиран на еволуцијата на модата Бидете познати во вашата пр�

Женски Лабави Секојдневни Врвки За Влечење Панталони Со Висок Струк Еднобојни Панталони Со Директен Шл

Две Парчиња Облека За Жени, Дневна Дуксери Тренерки Долг Ракав Џеб Дуксери Џогер Панталони 2 Парче Облек

Висок Струк Кабел Широк Нога Панталони Директно Панталони Жени Голема Големина Сомотски Фустан Пантал�

Прстен во сезоната во целосна удобност со овие симпатични Џогери За Празнични Пижами Супер меки и несом

[Карактеристики] : Еластиката на појасот обезбедува персонализирано вклопување и ја зголемува линијата

Ние се фокусираме на модната облека и така натаму Дизајн : еластичниот појас и вградените панталони со в

Please wait...