0
clear
  • Колекција Лиза Веганска Кожа Со Фау Крзно Женска Торбичка од Миа К
  • -20%
  • -20%
Колекција Лиза Веганска Кожа Со Фау Крзно Женска Торбичка од Миа К

Колекција Лиза Веганска Кожа Со Фау Крзно Женска Торбичка од Миа К

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мкф Колекција Лиза Веганска Кожа Со Вештачко Крзно Женска Торбичка од Миа К Нашата Торбичка Лиза Е симпатичен меки, живописен стил, кој додава оптимизам на вашиот секојдневен изглед. Изработен од фина веганска кожа од камчиња со детали од вештачко крзно и дизајниран со украси со златен тон, овој стил ќе му даде лак без напор на секој изглед. Отпакувајте го за да откриете целосно обложен ентериер со два џебови за лизгање и џеб со ѕиден патент. Овој голем носач е доволно простран за да ги собере сите ваши најважни работи за напорниот ден, што го прави совршено секојдневно парче. Носете го за горните рачки или закачете ја прилагодливата лента за да ја стилизирате на рамото. Има удобен надворешен џеб со патент за складирање на вашите мали работи. Торбичката Лиза има рамна основа со стапала за стабилност. Џебови : Внатрешни карактеристики ѕид поштенски џеб, две лизга џебови. Надворешни карактеристики еден заден џеб со патент. Мерења : 14.5 W x 12.2 H x 5.12 D. Пад На Рачката : 9 прилагодлив и Отстранлив ремен : се протега на 24 ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетна веганска кожа од камчиња со детали од вештачко крзно и дизајниран со украси со златен тон, овој стил ќе му даде лак без напор на секој изглед. ПРОСТРАНА ВНАТРЕШНОСТ : Отпакувајте ја за да откриете целосно обложен ентериер со два џебови за лизгање и џеб со ѕиден патент. Овој голем носач е доволно простран за да ги задржи сите ваши најважни работи за напорниот ден. РАЗНОВИДЕН СТИЛ : Носете го за горните рачки или закачете ја прилагодливата лента за да ја стилизирате на рамото. Има удобен надворешен џеб со патент за складирање на вашите мали работи. СТАБИЛНОСТ : Торбичката Лиза има рамна основа со стапала за стабилност. Мерења : 9 Прилагодливи и Отстранливи.

Главните својства

Избор на купувачот

Во исто време, неговиот супер голем капацитет може да собере повеќе од 50 килограми намирници, така што м�

Женска Торба За Плажа Крпеница Слама Ткаена Летна Чанта За Плажа Забелешка : 1 Ве молиме љубезно дозволе�

Место На Потекло : ТОЈ Беи Провинција Повод : Разновиден Број На Модел : whm0608 Exterior : NONEInterior : Без Џеб Цврсти�

Најлонската Торбичка За Патување : разноврсна и лесна торба што ве тера да патувате со стил, без разлика

Пол : ЖЕНИR Тип На Шема : Цврстr Тип На Затворање : патентr Тип На Чанти : Торби за Рамоr Чантата може да одго�

Затворањето на патентот гарантира дека сѐ останува цврсто сигурно официјално лиценциран!...

QWZNDZGR Мала Чанта За Жени, Ретро Класична Торба Чанта За Рамо Чанти Спојката Чанта Полиестер, Стп Кожа Уве�

Понесете ги вашите работи додека го надополнувате вашиот изглед со стилски додаток кога ја носите Тота�

Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.It одлично е за патување, па�

Крајбрежни Височини, Њу Џерси, Пристаниште Ноќе (100% Памучно Платно Торбичка За Повеќекратна Употреба), Г

Мкф Колекција Мелоди Веганска Кожна Торба Од Миа К компактна, но практична, нашата торбичка За мелодија

Уживајте во денот на плажа или покрај базен, шик дизајнот сигурно ќе привлече големо внимание!.Топол Под

ТРЕНДОВСКИ ДЕЛИКАТНА ТОРБИЧКА· ретро стил дизајн стп кожна чанта · Прилика : оваа деликатна чанта за ра�

Мкф Колекција Blми Блок Во Боја Веганска Кожна Женска Торбичка од Миа К Нашата Торбичка Amми Е еднакви дел

Земете Ја Оваа Колекција На Мкф Бонита 2Парче Поставена Во канцеларијата, надвор на задачи, надвор на уч�

Please wait...