0
clear
  • Жени Мода Обични Еднобојни Тркалезни Вратот Долг Ракав Маица Врвот Блуза Пуловер Hot8sl4867553
  • -20%
  • -20%
Жени Мода Обични Еднобојни Тркалезни Вратот Долг Ракав Маица Врвот Блуза Пуловер Hot8sl4867553

Жени Мода Обични Еднобојни Тркалезни Вратот Долг Ракав Маица Врвот Блуза Пуловер Hot8sl4867553

DEN 331.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

————————————————————————————————————————————— Hot6sl Продавница Опис На Производот Пол : Жени, Женски, Дами, тинејџерски девојки Прилика : Забава, Клуб, Свадба, Секојдневно, Секојдневно, Плажа,Патување, Одмор, Дипломирање церемонија, плажа и Одмор должина на Ракавот : Краток Ракав, Половина Ракав, 3/4 Ракав, Долг Ракав, Должина Без Ракави : Должина На Коленото, Макси, Долга, Средно Теле, Над Коленото, Мини Должина На Глуждот, Кратка Должина На Подот, деколте : Врат Од Каул, Врат На Екипажот, О-Врат, У-Врат, Тркалезен Врат, Оглавник, Висок Врат, Потсмев На Вратот, Едното Рамо, Вратот На Лажичката, Без Прерамки, Тркачки Грб, цевка, Врат, Врат На Брод, Надвор Од Рамото - Забелешка : ① најдобро се трудиме да ви ги покажеме точните бои, но ве молиме љубезно прифатете некоја разлика во бојата на светлината предизвикана од различни монитори и светла. ● Ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата и изберете ја соодветната големина.—————————- Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било женски модни стилови што ги сакате, тие се ефтини и поквалитетни - . ②сите димензии се рачна мерка, ќе има околу 1-3 инчи грешки што се нормални. Прашање за големина : П : мојата редовна големина Е мала, јас сум 5 '5" 130 фунти каква големина треба да добијам ? О : Ние Сме Азиски Димензии, трчаме помали од нас, па затоа ќе ви предложам да изберете една или две големини поголеми од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно.————————————————————————————————————————————- Жени Мода Обични Еднобојни Тркалезни Вратот Долг Ракав Маица Врвот Блуза Пуловер Hot8sl4867553.

Главните својства

Избор на купувачот

Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложувањ�

Проверете ја табелата со големина пред нарачката Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порак

ИЗЈАВА : целата наша облека Е наменета За Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалната голе

Големина = xxxl големина.21 '' SLOEVE = 26 CM / 10.45 '' должина = 74 CM / 29 Копче за кратки ракави надолу кошули за плус гол�

Модни жени со цврста боја со долга ракав, врвови со џемпер од кошула Карактеристики : 1 ФЕАТУРИ : Обични в�

мека, удобна, дише, ви дава пријатно искуство за контакт Големина Овој краток ракавкардиганите одговара

Тип : Врвови за маички со блузи Пол : Womanена жена, дама дама, женска Стил : Womenените обични врвови со плетен�

Влезете во неа за неколку секунди со малку напор за да останете удобни и да изгледате одлично Тоа ќе бид�

04" Елегантен и разноврсен : нашиот женски кардиган е совршен додаток на секоја облека, обезбедувајќи еле

Size : L: 8UK : 12EU : 38Bust : 104cm / 40 Облечете Се За Себе : Се Прашувате како да ги изберете вградените врвови од туник

28" Женско Лето Цврсто Тркалезно Копче За Вратот Наборен Краток Ракав Tops Features : 1.71"Големина : XXXXL Големина..

Големина : С Биста : 96см / 37,80" Рамо : 43см / 16,93" Ракав : 20см / 7,87" Должина : 69см / 27,17"Големина : М Биста : 102см / 40,16"

Полиестер, Многу удобен, лесен и мек.Повод : овие женски врвови со долги ракави се погодни за дома, одмор,

Овој тренд десен ракав на лактот, Peplum, го прави одличен главен дел во плакарот на сите Носете го за време

Стил На Вратот : V Вратот / Тркалезниот Врат / Квадратниот Врат / Вратот Со Качулка / Вратот Надвор Од Рам

Ажурирајте ја облеката за спиење со овој сет за пижами на Disneyенски Disney, шарени отпечатоци од вашиот омил

Карактеристики : Најмодерен дизајн на вратот, мала тежина, материјал што е пријателски за кожата, брзо с�

Опис : Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Конвенционалн�

Натпревар : Овие Маици со Долги Ракави за Жени киплики Се Одлични со Шорцеви / Фармерки / Спортски Пантал�

Сè е за деталите со оваа блуза од Pioneer Woman Изработена од прекрасна печатна кадифена ткаенина, оваа повлек

Од канцеларијата до денес, оваа блуза со копче од девет Обезбедување е идеален избор...

ЗАБЕЛЕШКА : рачно или нежно перење во машина во ладна вода / избелувајте / исушете Ја Линијата...

Жени Обични Летни Печатење Кратки Ракави Кружен Врат Лабава Маица Блуза Врвовикарактеристики : 1.Каракт

Кардиган со долги Ракави За Жени Обични Кардигани Три Четвртини Ракави Отворени Предни Лесни Точки Кар�

Please wait...