0
clear
  • Белата Марка Вратот На Клучалката На Жените Краток Крст Ракав Врвот
  • -20%
  • -20%
Белата Марка Вратот На Клучалката На Жените Краток Крст Ракав Врвот

Белата Марка Вратот На Клучалката На Жените Краток Крст Ракав Врвот

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вратот На Женската Клучалка Со Бела Ознака Краток Вкрстен Ракав Е совршен сеопфатен главен плакар за секоја пригода. Оваа ултра мека маичка има тркалезно деколте со клучалка, кратки вкрстени ракави и опуштена силуета. Вратот На Женската Клучалка Со Бела Ознака Краток Вкрстен Ракав Добро се комбинира со фармерки, здолништа и шорцеви, што го прави разноврсен за сите сезони. Кружен Врат со Клучалка. Кратки Ракави со Вкрстени Исечоци. А-Линија Намалување На Мета.

Главните својства

Избор на купувачот

●"УДОБНА ТКАЕНИНА : " Овие Женски Летни Врвови Се Изработени Од 95% Полиестер, 5% Спандекс наредени dry.Погод

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Сезона : Летни Есенски Кардигани На �

Добредојдовте Во Scyoekwg.Ви посакувам среќен шопинг!Појавување : Обични врвови за женски модни удобни кошу

Сезона : Пролет, лето, aut, зима Пол : Жени Повод : Повик, Партија Материјал : полиестер Тип На Шема : Печатење

Погодна пригода : Обични есенски зимски модни основни врвови идеални за секојдневниот живот, домот, раб�

Добредојдовте Во Јеселк!➤➤➤ЗАБЕЛЕШКА : Погледнете за "Yyeselk" бренд за облека и купување на тоа, "Продаваа

Ладно железо ако е потребно Семеен собир; одмор; шопинг; датира; Забава; плажа; канцеларија; улица; итн.50''3

Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја случајна пригода Тоа ќе биде совршен подарок за вашата д

Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm / 43 Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга,

Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет, Fall, Зима Пол : Жени Повод : Секојдневно Материјал : Плест�

Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Секојдневно Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен Должина : Редовно...

Моден дизајн со Лабав И Долг Ракав,Тенок ви покажува посебно ,ви овозможува повеќе да се релаксирате и у�

Женски летни обични кратки ракави на екипажот на вратот на вратот, печатени врвни маици, обични кошули, �

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

28" Женско Лето Цврсто Тркалезно Копче За Вратот Наборен Краток Ракав Tops Features : 1.71"Големина : XXXXL Големина..

Елаинили Модни Врвови Чиста Боја Половина Патент Исечен Дуксер Обичен Пуловер Врвна Облека За Ревер Бл�

Големина : С Биста : 96см / 37,80" Рамо : 43см / 16,93" Ракав : 20см / 7,87" Должина : 69см / 27,17"Големина : М Биста : 102см / 40,16"

Тип на шема : цврст Поради рачно мерење, дозволете мала разлика од 13см Различни поставки на екранот овоз�

It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење Ве молиме љубезно дозволете

●Прилики}Машката Маица е одличен избор за работа, одмор, состанок, забава и секојдневно носење.90" Големи

Дополнителни Спецификации : Бои На Палтото : Големина На Бел Мантил : Лсезона : Aut / Пролет / Зима Пол : Жени,

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

Сезона : Fall Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина на ракавот : долг Ракав...

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Должина : 67cm / 26.38"Големина : M Биста : 101cm / 39.76" Должина : 68cm / 26.77"Големина : L Биста :

69" Бицепс : 35см / 13 Големина : XXXXL Биста : 152cm / 59 Табелата Со Големини е како што следува : Големина : С Биста :

Дами Блузи Облечени Модни Обвивки Графички Маици Жени Работат Врвови Женски Графички Т Со Долги Ракави

Please wait...