0
clear
  • Женски Летен Краток Ракав Цврст Обичен Лабав Ленен Врв Плус Големина Кошула Долг Ракав Плус Големина Шифон Врвови
  • -20%
  • -20%
Женски Летен Краток Ракав Цврст Обичен Лабав Ленен Врв Плус Големина Кошула Долг Ракав Плус Големина Шифон Врвови

Женски Летен Краток Ракав Цврст Обичен Лабав Ленен Врв Плус Големина Кошула Долг Ракав Плус Големина Шифон Врвови

DEN 431.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Жени Врвот. Големина шема : . Големина : S Биста : 106cm/41.73" Рамо : 38cm/14.96" Ракав : 22cm/8.66" Должина : 66cm/25.98"Големина : M Биста : 111cm/43.70" Рамо : 39cm/15.35" Ракав : 23cm/9.06" Должина : 67cm/26.38"Големина : L Биста : 116см/45,67" рамо : 40см/15,75" ракав : 24см/9,45" должина : 68см/26,77"големина : xl биста : 121см/47,64" рамо : 41см/16,14" ракав : 25см/9,84" должина : 69см/27,17"големина : ххл Биста : 126см/49.61" рамо : 42cm/16.54" ракав : 26cm/10.24" должина : 70cm/27.56"големина : xxxl биста : 131cm/51.57" рамо : 43cm/16.93" ракав : 27cm/10.63" должина : 71cm/27.95"големина : xxxxl биста : 136см/53,54" рамо : 44см/17,32" ракав : 28см/11,02" должина : 72см/28,35"големина : хххххл Биста : 141см/55,51" Рамо : 45см/17,72" Ракав : 29см/11,42" должина : 73см/28,74" Стилски и Моден дизајн ве прават попривлечно Убаво и убаво. Изработен Е Од Убави Квалитетни Материјали, Доволно Издржлив За Вашиот Секојдневен Живот. Одличен Подарок За Вашите Љубовници Или За Себе. Ве молиме Дозволете 1-3см Се Разликува Поради Рачно Мерење, Благодарение (Целото Мерење Во См и Ве Молиме Забележете 1см=0,39 инчи). Меката Ткаенина Ве Прави Поудобно.

Главните својства

Избор на купувачот

Женска Маичка Со Долги Ракави Женски Печатење Знаме О Врвови На Вратот Маица Со Краток Ракав Со Тркалез�

Ноќта На вештерките Женски Секојдневен Секси Мода Печатени Долг Ракав Круг Вратот Пуловер Блуза Блузи �

Модни женски врвови Ве молиме контактирајте не кога ќе се чувствувате слободни ако имате какви било пра

Женска Мода Секојдневен Печатење Удобно Копче Краток Ракав Маица Блузи Карактеристики : 1.Модни женски �

Женско Модно Печатење Лабава Маица со средна должина 3 / 4 Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвовикаракте�

Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Секојдневно Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен...

Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Конвенционална Должина На Ракавот

Сезона : Пролет, лето, aut, зима Пол : Жени Повод : Повик, Партија Материјал : полиестер Тип На Шема : Печатење

Долги Ракави Кошули За Жени Копче Надолу VВратот Цветни Графички Контраст Боја Новина Fall Блузи Функција

Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm / 43 Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга,

Женска Кошула Маици Краток Ракав ВВратот Маица Печатење Маица Блузи Блуза Подарок За Жени Функција : 1

Рачно мерење може да излезе 1~3см Разлика Големина Детали (1"=2.43 "Ракав : 56см / 22.01 "Должина : 59см / 23.44" Половин

It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење Ве молиме љубезно дозволете

Please wait...