0
clear
  • - Кошули За Женски Букви Цветни Печатење Краток Ракав О-Вратот Маица Маица Туника Блуза Блуза Врвот Блуза
  • -20%
  • -20%
- Кошули За Женски Букви Цветни Печатење Краток Ракав О-Вратот Маица Маица Туника Блуза Блуза Врвот Блуза

- Кошули За Женски Букви Цветни Печатење Краток Ракав О-Вратот Маица Маица Туника Блуза Блуза Врвот Блуза

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С Биста : 96см/37.80" Рамо : 44см/17.32 "Ракав : 17.5 см/6.89" Должина : 63см/24.80". Големина : М Биста : 100см/39.37" Рамо : 45см/17.72 "Ракав : 18см/7.09" Должина : 65см/25.59" . Големина : L Биста : 104cm/40.94 "Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 18.5 cm/7.28 "Должина : 67cm/26.38". Големина : XL Биста : 108cm/42.52 "Рамо : 47cm/18.50 " Ракав : 19cm/7.48" Должина : 69cm/27.17" . Големина : XXL Биста : 114cm/44.88 "Рамо : 48cm/18.90 " Ракав : 20cm/7.87" Должина : 71cm/27.95" . Големина : XXXL Биста : 118cm/46.46 "Рамо : 49cm/19.29 " Ракав : 21cm/8.27" Должина : 73cm/28.74" . Женски Писма Печатење Краток Ракав О-Вратот Маица Маица Туника Блуза Блузи ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Специфики На предметот Сезона : Лето Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Ниедна Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Кратки Ракави : О Тип На Шема На Вратот : Стил На Букви : Мода, Каузална Тежина : 120~170g (S-3 XL) Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1 ПАРЧИЊА Врвот Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Главните својства

Избор на купувачот

05" Должина : 70см / 27 2022 Најнова Најдобра летна плажа женски летни врвови резервоар за женски летни врвови

Облека Што Апсорбира пот Вода Со Кратки Ракави Измијте Еластична Голема Пазува Пот Апсорбира Тенок Сти�

Tunенски краток ракав Туника лабава врвови, случајни плус големина на врвови со големина на маички за тун

Ве молиме, дозволете 13см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам Обичен лабав стил, �

Ткаенина : 60%полиестер+35%памук+5%спандекс . Карактеристики : Кул стил, класичен екипаж / тркалезен џемпер н

Модни Жени Еднобојни Желки Со Долги Ракави Врвови На Кошули Од Кристал Карактеристики : 1.Карактеристик�

Женски Еднобоен Пердув Печатење Стојат Јака Ботон Летаат Памук Лен Кошула Со Долги Ракави карактеристи

Карактеристики : блузи За кошули Со Американско Знаме, графички маици со знаме на сад, женски ѕвезди и ле

Забелешка : 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 12 см, проверете ја вашата големина пре

Како те сакам… Убавите цветни отпечатоци и ракавите на нараквици додаваат моментална женственост на о�

Fashionенски моден Vврат Три четвртина 3 / 4Слејв маица есенска маичка за џемпери : 1 Тоа е изработено од висок

Дами Графички Печати Краток Ракав Маица Карактеристики На Производот : Должина На Ракавот : Краток Рака�

Добредојдовте Во Јеселк!Externate : Побарајте облека од брендот"Yyeselk " и купете ја, " Продадена можете да одгов

есенска облека за жени трендовски долги ракави есенска облека за жени трендовски плус големина есенска

Класична Главна Блуза За Гардероба.Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Блузи Со Долги Ракави,Жени Пролетна

лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.75" ракав : 20см /

69" Должина : 64cm / 25.88" рамо : 46см / 18.Големина : S Биста : 96cm / 37 Не можете да погрешите со овој врв!.72" ракав : 19см

02"Length : 75cm / 29 Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува.27 " Должина : 68см / 2

Ywdj Совети За Купување на ywdj се обидува најдобро да ја прикаже сликата во иста боја како и вистинската об�

Екусн Лето Кратки Ракави Блузи За Жени Замав Облечени Обични Туника V Вратот Симпатична Одблесокот Маиц

Големина Шема : Големина : С Биста : 108см / 42,52" Ракав : 66 / 26, 77 "Должина : 70см / 27,56" Големина : М Биста : 112см / 44.09

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, ве молиме

Женскиот летен врв надвор од рамената на селест е лето што мора да го има Сечењето надвор од рамото ќе на

96 "Должина : 71см / 27 Совети!! 1 : 2xГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 134cm / 52 : Големи САД : 8 ВЕЛИКА �

Сезона : Четири сезона Пол : жени Прилика : Материјал : полиестер Стил : Обичен Должина на ракавот : без ра�

Добредојдовте Во Јеселк!➤➤➤ЗАБЕЛЕШКА : Погледнете за "Yyeselk" бренд за облека и купување на тоа, "Продаваа

Ibrивописното вселенско боење создава стил на издржливост од кој не можете да добиете доволно Врвот на џ�

13" ?Висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, лесен и удобен,парче, лесен за

Please wait...