0
clear
  • Природна Долина Меко Печени Мафини Барови, Боровинки, Снек Барови, 1. оз, кт
  • -20%
  • -20%
Природна Долина Меко Печени Мафини Барови, Боровинки, Снек Барови, 1. оз, кт

Природна Долина Меко Печени Мафини Барови, Боровинки, Снек Барови, 1. оз, кт

DEN 108.48

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мафин-Мека Добрина, Да Одам. Добијте ја целата добрина на мекиот кифла во бар за одење. За утринскиот повик за будење ќе копнеете. Долината на природата Меко Печените Мафини Од Боровинки Се направени со осум грама цело зрно по порција и не содржат вештачки вкусови, бои од вештачки извори или сируп од пченка со висока фруктоза. Пренослива закуска совршена за оставата, чајната кујна, кутијата за ручек и патеката за пешачење. Тоа е закуска во која може да ужива целото семејство. Во Долината На Природата, ние веруваме дека она што го ставате е она што го излегувате. Значи, кога треба да бидете одлични таму, можете да се потпрете на нас за вистинска енергија, каде и кога ви треба. Енергија од која можете да зависите Содржи вкупно 10 барови. МАФИНИ БАРОВИ : Природна Долина Меките Печени Мафини со Боровинки ја обезбедуваат добрината на мекиот кифла во бар за одење; со здрави состојки за појадок, кутија за ручек или попладневна ужина во која ќе ужива целото семејство. ЗДРАВА ЗАКУСКА ЗА ПОЈАДОК : одличен извор на цело зрно; Здрави закуски со осум грама цело зрно по порција. СОВРШЕНО ПРЕНОСЛИВ : Индивидуално завиткани решетки за време на ужина или заживувачко уживање во движење; Совршено Како дел од појадокот, за оставата, чајната кујна, кутијата за ручек и патеката за пешачење. ВИСТИНСКИ СОСТОЈКИ : Срдечно цело зрно без вештачки вкусови, вештачки бои или сируп од пченка со висока фруктоза. СОДРЖИ : 1.24 мл, 10 кт. СОВРШЕНО ПРЕНОСЛИВ : 10 поединечно завиткани решетки. Мафини без неред!.

Главните својства

Избор на купувачот

МафинМека Добрина, Да Одам Добијте ја целата добрина на мекиот кифла во бар за одење За утринскиот повик

Џвакани или крцкави Слатка или солени Нашиот неГМО проект за потврдени шипки се направени со вкусни сос

Тоа се сите природни овошни грицки закуски со само 2 состојки : јаболка и манго Само 100 калории! Нема орев�

Бр 1 Кето пријателски закуски шипки за мозокот и телото IQBAR ниски јаглеродни шипки се прават со употреба

Одлична вредност чоколаден чип го натопи гранолата баренхој го прекрасно вкусниот вкус на одличната вр

Моќ Криза Деца s ' mores протеинскиот снек бар е закуска одобрена од дете, инспирирана од нивното омилено уж

Содржи 2 кутии банана мед орев печени станови и 2 кутии станови за појадок со бадем од брусница Секоја ку�

Please wait...