0
clear
  • Регреан гранола бар, супер -гулаб на сончоглед+ антиоксиданс бар КТ, 16. мл
  • -20%
  • -20%
Регреан гранола бар, супер -гулаб на сончоглед+ антиоксиданс бар КТ, 16. мл

Регреан гранола бар, супер -гулаб на сончоглед+ антиоксиданс бар КТ, 16. мл

DEN 242.72

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сончоглед на боровинки : Овој бар Сајсон е кулинарско патување. Започнувајќи со светла вкус на Бери, напредува низ длабоки сончогледни ноти од средината на измрежување и е заокружен со огнен ѓумбир за да го исчисти вашето непце и да ве подготви за следниот залак. Антиоксидантниот супергрелен бар со брусница, боровинки и ѓумбир обезбедува некои од највисоките природни извори на антиоксиданти кои го регреат гранола бар, супергруин од сончоглед од боровинки+ антиоксиданс бар 12 КТ, 16,92 мл.

Главните својства

Избор на купувачот

Please wait...