0
clear
  • Женски Крзно Јака Шамија Шал Јака Завиткајте Украдени Шалови
  • -20%
  • -20%
Женски Крзно Јака Шамија Шал Јака Завиткајте Украдени Шалови

Женски Крзно Јака Шамија Шал Јака Завиткајте Украдени Шалови

DEN 239.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Женски Вештачко Крзно Јака Шамија Шал Јака Завиткајте Украдени Шалови Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Може да биде шамија или можете да ја декорирате Јаката на палтото информации за Производот : Сезона : Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Вештачко Крзно,Тип На Акрилна Шема : Цврст Стил : Секојдневен Како Да се мие : Ладно Миење Раце,максималната температура за перење Не е поголема од 40 што добивате : 1 ПАРЧИЊА Шал Јака Големина Ширина Должина Слободна Големина 14 См/5,5"100см/39.4"големина : Слободна големина Ширина : 14см/5.5"Должина : 100см/39.4" Големина : Слободна Големина Ширина : 14см/5.5" Должина : 100см/39.4". Материјал : Вештачко Крзно, Друго. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА шал. Ве молиме имајте предвид дека облеката е мала, се препорачува да се избере една големина поголема на вистинската големина. Ве молиме погледнете ја табелата со големини за да изберете соодветна големина. Оваа облека нуди шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода.

Главните својства

Избор на купувачот

УСБ Термичка Шамија Греење Рамо И Врат Топла Компресија за ладен Ветер функција : 1 Изработени од високо�

Опис : што може да ви понуди оваа шамија се супер мека текстура, задебелен дизајн и мала тежина, така што �

Опис : шалот има свиленкаста текстура и извонредна изработка, што ја прави мека и удобна за допир.Исклуч�

Опис : Со плетени ресни и светла боја, оваа шамија е многу модерна, популарна и привлечна, што ве прави да

1.лесен и дише, Супер мек, Лесен2.Топло и Густо : Зимски Шалови За Жени И ДевојкиНашата тартанска шамија е �

Опис Како што доаѓа студената зима, неопходно е да се подготви топла и удобна шамија за да ве стопли во т�

Забелешка : Поради на разликата помеѓу различни монитори, сликата не може Материјал : Полиестер ●Големи

Вовед Во услугата Се Фокусира На тестирање И развој на женски фустани, блузи, палта, јакни, кошули, кости�

Опис : Одликувајќи се со дизајн на декорација на кадифен топка, оваа шамија е многу симпатична, модерна и

Опис : дизајнот со Цврста боја ја прави оваа шамија многу едноставна, лежерна и се совпаѓа Децата ќе бида

Опис : пријателски е за кожата и удобно за носење со мек и топол материјал И вратот ќе се чувствувате топ�

КАШМИР ШАЛ ШАЛ ОБВИВА УКРАДЕ Вратот Потопло Овие шалови се многу мазни, меки, пријателски за кожата и уд�

Опис : шамијата со Средна должина прифаќа дизајн со цврста боја, таа е многу модерна и едноставна...

Please wait...