0
clear
  • Змеј З Акција Бројки 10 Стандард Супер Сајан Бог Супер Сајан Гогета Кукла Играчки За Деца Подароци Колекција
  • -20%
  • -20%
Змеј З Акција Бројки 10 Стандард Супер Сајан Бог Супер Сајан Гогета Кукла Играчки За Деца Подароци Колекција

Змеј З Акција Бројки 10 Стандард Супер Сајан Бог Супер Сајан Гогета Кукла Играчки За Деца Подароци Колекција

DEN 559.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Комбинираната форма на гол И Вегета преку танцот На Фузија е тука! оди Добие користи фигура-пораст стандард мускулите се изгради-систем кој преклопува различни слоеви на пластика за да се создаде артикулирани во близина на беспрекорна изглед на човекот. тело. ова им овозможува Оди Добие Да се повлече сите видови На Борбени пози да се рекреираат иконите сцени и, исто така, вклучува ефект делови за камехемеха, конечниот блиц, и други енергетски напади. Комбинираната форма На Гоку И Вегета преку танцот На Фузија е тука. Мускулите се изгради систем. Ефект делови за пресоздавање на борбени сцени. Особено за бојата, дизајнот и сите детали. Најдобри подароци за љубителите на змејот З и детската роденденска забава.

Главните својства

Избор на купувачот

Zjon Z "Одамна, одамна, постоеше древна легенда дека има седум Змејови Расфрлани низ целиот свет Додека ги �

Направете ја вашата полица живеалиште на уникатни асортимани со оваа Змејска Топка супер нацртана од ф�

Направено со скрупулозно внимание на деталите, секоја метална матрица е галванизирана со сјаен метален

Летајте во битка и доживејте ја епската авантура Од Тоа како Да Го Обучите Вашиот Змеј : Скриениот Свет с

Зандани и Змејови Прекрасните Минијатури На Нолзур доаѓаат со многу детални фигури, подготвени и подго�

Оваа статуа е стручно изработена и прецизно извајана за да изгледа Како Коора од аниме Апсолутно соврше

Сите предмети се наменети за возрасни колекционери а не за деца под 13 години бидејќи има мали остри пред

ЗЛИТЕ или играат трик земајќи ја играта или манипулираат со неа ПОВЕЌЕ ОД ТРИК ЗЕМАЊЕЗлобни И Мудри не е

Оваа статуа е стручно изработена И прецизно извајана за Да изгледа Како Седум Портокалови Змејови З од �

Please wait...