0
clear
  • Каролини Богатства CK3151CHF Сина руски Во Сончогледи Знаме Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна
  • -20%
  • -20%
Каролини Богатства CK3151CHF Сина руски Во Сончогледи Знаме Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна

Каролини Богатства CK3151CHF Сина руски Во Сончогледи Знаме Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Каролини Богатства CK3151 CHF Сина руски Во Сончогледи Знаме Платно Куќа Големина Големи, разнобојни Сини руски Во Сончогледи Знаме Платно Куќа Големина. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела На Син русин. Одличен подарок за Син руски сопственик. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Главните својства

Избор на купувачот

Знаме Платно Куќа Големина кој раса специфични боксер уметнички дела Додадете го Ова шарено Големо Зна�

Знаме Платно Куќа Големина кој раса специфични Дакел уметнички дела Додадете го Ова шарено Големо Знам�

Зборовите на знамето може правилно да се читаат од двете страни на знамето на градината Совршено знаме �

Знамето е со димензии приближно 11 1 / 4 инчи х 15 1 / 2 инчи Ова знаме ќе се одржи на ветер, дожд и снег Ова е де�

Знаме Платно Куќа Големина кој раса специфични чивава уметнички дела Додадете го Ова шарено Големо Зна�

Ова знаме ќе се одржи на ветер, дожд и снег Направете ја вашата лична изјава во вашиот надворешен декор с

Двострано 2 Слојно Празнично Сезонско Вертикално Знаме На Градинарски Двор За Куќа На Тревник Надвор Од

Ова Градинарско Знаме е од категоријата Производи На Кучиња На Каролин Двострано 2 Слојно Градинарско З

Знаме Платно Куќа Големина кој раса специфични чивава уметнички дела Додадете го Ова шарено Големо Зна�

Знаме Платно Куќа Големина кој раса специфични Дакел уметнички дела Додадете го Ова шарено Големо Знам�

Please wait...