0
clear
  • - Кап-лц капри летва назад кујна Стол со Кожа Тапациран Седиште-Во собата на 2
  • -20%
  • -20%
- Кап-лц капри летва назад кујна Стол со Кожа Тапациран Седиште-Во собата на 2

- Кап-лц капри летва назад кујна Стол со Кожа Тапациран Седиште-Во собата на 2

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Столици за динети се достапни модерен и чист поддржан дизајн на грбот со седиште обложено Со Вештачка кожа, произведено за цврсто. Трпезариските столчиња ја истакнуваат прекрасната рамка за дополнителна удобност и поддршка за грбот. Понудете флексибилен пресврт на Вашата прекрасна Трпеза Со Овие Модерни Две кујнски столчиња Каприк. Овие поместени модерни Столови за Трпезарија ќе ја зголемат величественоста на која било дневна област со нивниот дизајн без возраст. Променете ја трпезариската маса со стилско седење тоа е обично тренди. Овие Модерни Столчиња за Трпезарија имаат удобно седиште од Вештачка Кожа и Финиш Од Капучино. Стабилна Азиска Решетка Од Тврдо Дрво Назад и Нозе што создава најдобра соработка во боја од висока класа за да обезбеди луксузен поглед на вашата трпезарија. Пропорциите на овие прекрасни Модерни Столици за Јадење се : Ширина 20; Длабочина 17; Висина 38.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој стол дефинитивно ќе остави траен впечаток Направено од челик Ширина на седиштето : 14 во Длабочина н

Уживајте Во Страничниот Стол Во Бруклин Нетс 2000 со секундарно лого на масата за вечера, масата за покер �

Со заоблен грб, оваа столица во кафулето дава природен, светол изглед на вашиот домашен декор Изградена

Брзо конструирајте ги столчињата за јадење парсон со едноставна алатка Поволна Бебешка Сина Боја Ленен

Дајте раскош со Трпезарискиот Стол баронет Шармот и елеганцијата го красат овој луксузно копче тафтува

Воведување На Авангардни Перформанси Кадифена Трпезарија Стол за вашиот премиер седење и гледање задо�

Еволуцијата е во срцето на успешен бизнис Ние во Зуо секогаш сме посветени на развој и прилагодување на

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Сафавиех Лестер Современ Глам Трпезариски Стол, Комп�

Направете го секој оброк посебен со зближување на семејството Табелата има голема, мазна површина за си

Нацртајте намерен курс за искуства добро и големо со Остроумниот стол за јадење Изработени од издржлив�

Елегантни и привлечни, овие прекрасни Столчиња За Јадење Во Орлеанс Од Индустријата Борам се совршен до

Пикет Куќа Мебел Пиа Вештачка Кожа Трпезарија Стол Сет ќе донесе стилски карактер во вашата трпезарија.

Истражуваат огромното богатство на богатство наследство Со Барон Јадење стол Дизајнирани да резонираа

Обично не мислите на современиот дизајн како удобен, освен ако секако не сте го виделе Монархот Едвај Хр

Максимизирајте го декорот на вашата трпезарија со Приватен Сет за трпезариски Стол од 2 Комплет за трпе�

Направете ја вашата трпезарија топло и добредојдено место со трпезариските столчиња На Бети Од Амиско!

Уживајте во шепотениот раскош на Столчето За Јадење Што Произлегува Одликувајќи се со рамка од дрво, гу�

Медлејн Контра Столче столицата медлејн контра е глам дизајн во своите најдобри Направете ја вашата ку�

Во тренд и инспириран од дизајнерот, Трпезариските Столчиња Од Биони Ткаенина со Трим Комплет За Нокти

Мур Контра Стол Мур контра стол се одликува со исклучителен тенок стил на крило назад и кадифен седиште

Поставете го тонот за вашиот секојдневен простор за јадење со рустикален тематски простор за јадење со

Минималистички во природата иако тоа може да биде, ова седиште не штеди на удобност Неговиот навидум кр�

Цреша И Крем Мебел На Америка Сиберг Земја 2 Тон СтолСет на 2 додава удобно куќа стил на вашата кујна или �

Вечерајте во удобност, додека додавате стил во декорот на вашиот дом и трпезарија со столици за скали Во

Никол Јадење Стол (Во собата на 2) Елеганција во глам пакет, Никол Чаир е завиткан во полиестер на златна �

Плетенот повеќе не е само за сончевата соба на вашата баба Смелиот Трпезариски Стол На Модвеј е одличен

Смајлмарт Металните Столчиња за Јадење Од Средината На Векот Со Ткаено Седиште од Коноп се одличен дода

Античкиот стил низ грбот на столот во трпезаријата дава чувство наesетски интерес за вашата кујна додек�

Трпезарискиот Стол Парсонс држи софистициран стил и ја издигнува Секоја Модерна, Современа или Традици

Please wait...