0
clear
  • Хеи_к женски блузи Женско Тркалезно Деколте Со Копчиња Есенски Тенок Печатен Врв Од Чипка Со Долги Ракави
  • -20%
  • -20%
Хеи_к женски блузи Женско Тркалезно Деколте Со Копчиња Есенски Тенок Печатен Врв Од Чипка Со Долги Ракави

Хеи_к женски блузи Женско Тркалезно Деколте Со Копчиња Есенски Тенок Печатен Врв Од Чипка Со Долги Ракави

DEN 255.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн.Женско Тркалезно Деколте со Копчињаumn Тенок Печатен Чипка За Шиење Со Долги Ракави ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Карактеристики : Џемпер Со Долги Ракави, Врв На Пуловер Во Боја, Дуксер На Вратот на Екипажот, Џемпер Со Пуловер Со Лабаво Вклопување, Зимски Секојдневни Врвови,врвови на Скокачи.13"XXXXL130cm/51. Дише и еластична плетена ткаенина создава опуштено вклопување.

Главните својства

Избор на купувачот

Прилика : Секојдневен Живот, Работа, Канцеларија, На Отворено, Навечер, Пешачење, Шопинг, Дружење, Патува�

Машки Кардиган Краток Ракав Хавајска Плажа Цветна Кошула Машка Маица Карактеристики : Висок квалитет : �

Сезона : Четири Сезони Пол : Мажи Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава Материјал : Полиестер...

98" Големина : M Биста : 105cm / 41.77" големина : xl биста : 115см / 45 Ако имате какви било прашања, ве молиме контакти�

Материјал за Кошула за Вратот : мешавина од памук.Маичката за летна плажа со врат v е лесна, мека, удобна и

Карактеристики : ●Осип за жени● 82% Полиамид+ 18% Еластан €Осип Чувар пливачка кошула●Ултра мека 4насочн

Жените Повик Плус Големина ОВратот Печатени Лабава Копче Туника Кошула Блуза Блузи Карактеристики : Мо�

Детали : * Големина На Ознака : S~2 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат Табела со голем

100% Полиестер Повлечете го затворањето Опис : овој елегантен врв има повеќе слоеви на возбудувања кои се

Жените Повик Плус Големина Круг Вратот Цврста Маица Лабава Долги Ракави Блуза ве Молиме проверете Ја Та

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ Одличен врв за топлите денови на летото Многу убаво направен, тој е лесен, но не про

Бидете Ладни И Суви Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мони�

Женски Лежерни Ленени Блузи Врвови Кошули Со Копчиња Со Долги Ракави : Изработени од мека квалитетна тк�

Симпатична ЉУБОВНА Облека.Одличен Подарок за Денот на Вљубените.Облека со врвен квалитет,машина за пер�

Големина : М Биста : 108см / 42,52" Ракав : 65см / 25,59" Рамо : 48см / 18,90" Должина : 72см / 28,35" Големина : Л Биста : 116см / 45,6

83"Length : 95cm / 37.98"Size : XXLBust : 133cm / 52 Ввратот, краток ракав, миди должина, повлечете го затворањето, гроздобер ре

Големина : S Биста : 106cm / 41.73" Рамо : 45cm / 17.72" Ракав : 23cm / 9.06" Должина : 74cm / 29.13" Големина : M Биста : 110cm / 43.31" Рамо :

Должина на облека : Други Должина На Ракавот : Три Четвртини : Тенок Стил : дива, едноставна, Секојдневна Ч

98" Рамо : 47cm / 18 Ве молиме запомнете : измијте ги рацете со ладна вода или нежно миење во машина / не избелув

Изработена од висококвалитетна ткаенина за дуксер, која е добра за заштита на кожата; лабава форма на те

90"Должина : 71cm / 27.Што добивате : 1пц Жените Блуза : С Големина Растеглива ткаенина за удобно вклопување : С�

Маица Со Јака Со Копчиња На момчето; Кошулата со јака за момчиња во класичен стил е лесна и дише; Прифате�

91" должина : 69см / 27.56"големина : xl биста : 120см / 47,24" Ракав : 46см / 18,11" Рамо : 48,5 См / 19,09" должина : 71см / 27,95"Голем�

: 2xГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128136cm / 50.96" Должина : 70см / 27 оваа врвна карактеристика е к

QWZNDZGR Жените Повик Еднобојна V Вратот Блузи 3 / 4 Ролна Ракав Кошули Лабава Туника Врвот 100% Полиестер...

Основна Јака За Блејзер За Ревер За Жени Дизајнирана со засечен ревер, обложено рамо, едно предно копче �

Please wait...