0
clear
  • Поло Маици Мажи Обични Летни Кратки Ракави Превртување На Вратот Кошула Печатени Маици Маица Топ Блуза
  • -20%
  • -20%
Поло Маици Мажи Обични Летни Кратки Ракави Превртување На Вратот Кошула Печатени Маици Маица Топ Блуза

Поло Маици Мажи Обични Летни Кратки Ракави Превртување На Вратот Кошула Печатени Маици Маица Топ Блуза

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина : S Биста : 107cm/42.13" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 22cm/8.66" Должина : 70cm/27.56" Големина : M Биста : 112cm/44.09" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 23cm/9.06" Должина : 72cm/28.35" Големина : L Биста : 117см/46.06" рамо : 50см/19.69" ракав : 24см/9.45" должина : 74см/29.13" големина : xl биста : 122см/48.03" рамо : 52см/20.47" ракав : 25см/9.84" должина : 76см/29.92" големина : ххл Биста : 127см/50.00" рамо : 54см/21.26" ракав : 26см/10.24" должина : 78см/30.71" мажи секојдневен летен краток ракав кошула за Вратот печатена маичка кошула врвна блузакарактеристики : } материјал е изработен од висококвалитетни материјали и Е Доволно Издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. ①Прилики,Удобните материјали се многу погодни за плажа и секојдневни, и верувам дека ќе ви се допаднат. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни. ①Натпревар е Погоден за пролет, лето, fall и зима. Гардероба што мора да ја имате!●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. Сезона : Четири Сезони Пол : Менокација : Дневно, Деловно, Свадба, Забава Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатен Стил : лежерна должина на Ракавот : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување или Сув Пакет со Линија вклучуваат : 1 Еез Мажи Blouse Size Bust Shoulder Sleeve Lengths107cm/42.13"46cm/18.11"22cm/8.66"70cm/27.56"M112cm/44.09"48cm/18.90"23cm/9.06"72cm/28.35"L117cm/46.06"50cm/19.69"24cm/9.45"74cm/29.13"XL122cm/48.03"52cm/20.47"25cm/9.84"76cm/29.92"XXL127cm/50.00"54cm/21.26"26cm/10.24"78cm/30.71"Size : SBust : 107cm/42.13"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 22cm/8.66"Length : 70cm/27.56"Size : MBust : 112cm/44.09"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 23cm/9.06"Length : 72cm/28.35"Size : LBust : 117cm/46.06"Shoulder : 50cm/19.69"Sleeve : 24cm/9.45"Length : 74cm/29.13"Size : XLBust : 122cm/48.03"Shoulder : 52cm/20.47"Sleeve : 25cm/9.84"Length : 76cm/29.92"Size : XXLBust : 127cm/50.00"Shoulder : 54cm/21.26"Sleeve : 26cm/10.24"Length : 78cm/30.71" машки кошули. Големина : XXL. кошули за мажи. машки фустан кошули. менс поло маици.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики : О Вратот И Краток ракав Ракави со двојна игла и дното Материјал : Млеко Свила Машина за

Одговараат Заumn, Зима и Пролет Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки

Карактеристики : ●Осип за жени● 82% Полиамид+ 18% Еластан €Осип Чувар пливачка кошула●Ултра мека 4насочн

Здраво, Пријателе, Добредојдовте ВО РЕОРИЈАФИ! ✦❤✦ Наша цел е да обезбедиме квалитетен, врвен и разуме�

Женски Камизола, Шпагети Ремени Тенок Одговара Летни Дами Култура Врвот Елек За Партија Клуб...

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 63cm / 24.80" Ракав : 44cm / 17.32" Должина : 69cm / 27.17"Големина : M Биста : 106cm / 41.73" Рамо :

: 2xГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128136cm / 50.96" Должина : 70см / 27 оваа врвна карактеристика е к

Плус Големина Машки Обичен Круг Вратот Печатени Краток Ракав Маица Блуза Блузаповеќе ве Молиме провере

Материјал35% Полиестер 65%Памук.Дизајн : Меки И удобни Маици Со долги ракави, дизајн на боја на екипажот и в

женски кошули ?●Материјал} Летните Кошули Се Меки и Дишат, Ќе Ви Понудат Првокласна Удобност Удобна и Ел

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ Одличен врв за топлите денови на летото Многу убаво направен, тој е лесен, но не про

Оваа кошула за жени може да биде слоевита или носена самостојно за удобно чувство и класично вклопување

Големина : S Биста : 106cm / 41.73" Рамо : 45cm / 17.72" Ракав : 23cm / 9.06" Должина : 74cm / 29.13" Големина : M Биста : 110cm / 43.31" Рамо :

Натпревар : Спарете го овој основен врв со слаби фармерки, тексас шорцеви, здолништа, хеланки, панталони,

Основна Јака За Блејзер За Ревер За Жени Дизајнирана со засечен ревер, обложено рамо, едно предно копче �

Забелешка : 1 Според светлината и различните компјутерски монитори, бојата може да биде малку поинаква к

Вратот На Екипажот Со Врвки Со Долги Ракави Кратка Папочна Маица Мода Цврста Боја Женски Врв Плус Голем�

Материјал : полиестер.17"Size : LSize : Large : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 104cm / 40 Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела

ДизајнОбични Врвови Со Долги Ракави, Копче За Вратот Хенли Нагоре Пуловер Во Боја На Пролет Fall, Удобни И

Материјал : Нашите хавајски кошули се изработени од ВИСОКОКВАЛИТЕТНА Полиестерска ТКАЕНИНА и многу РАЗ

90"Должина : 71cm / 27.Што добивате : 1пц Жените Блуза : С Големина Растеглива ткаенина за удобно вклопување...

84" Должина : 77см / 30 Големина.33 "Ракав : 25см / 9.61 "Ракав : 23см / 9 : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста

Женски Лежерни Ленени Блузи Врвови Кошули Со Копчиња Со Долги Ракави : Изработени од мека квалитетна тк�

Машки тенокфит тенокфит карирани секојдневен бизнис врвни Карактеристики : 1 Карактеристики : Секојдне�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Please wait...