0
clear
  • Мажи Хаваи Печатење Кошула Машка Мода Обичен Врв Големи Димензии Ревер Копче Модна Блуза Краток Ракав Цвет Печатени Повик Кошула
  • -20%
  • -20%
Мажи Хаваи Печатење Кошула Машка Мода Обичен Врв Големи Димензии Ревер Копче Модна Блуза Краток Ракав Цвет Печатени Повик Кошула

Мажи Хаваи Печатење Кошула Машка Мода Обичен Врв Големи Димензии Ревер Копче Модна Блуза Краток Ракав Цвет Печатени Повик Кошула

DEN 511.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

84" должина : 79см/31. Овие мускулни поло маици се исто така одлични подароци за вашите пријатели.69" ракав : 26см/10.09" Ракав : 22см/8.08" големина : ххл Биста : 136см/53.Ткаенината ви нуди свежо и кул искуство со носење цел ден во топло лето.74" Рамо : 47см/18. Активности на отворено и секојдневно секојдневно носење како голф, пешачење, риболов, тренинг, одмор и бизнис, работа и сл. Ве одржува удобно преку секоја атлетска активност. Холидеј Плажа Носат.It погоден е за дома, канцеларија, голф, работа, одмор, патување, пешачење, спорт.89" рамо : 55см/21.

Главните својства

Избор на купувачот

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ Одличен врв за топлите денови на летото Многу убаво направен, тој е лесен, но не про

Материјал65% Памук 35% Полиестер Доволно е јасен за работни денови и доволно удобен за викенди Боите може �

Забелешка : 1 Според светлината и различните компјутерски монитори, бојата може да биде малку поинаква к

63" Должина : 80см / 31 Погоден За Дневна / Секојдневна Сезона на изглед : Летен Пол : Менматеријал : Полиесте

Детали : * Големина На Ознака : МXL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големи

Големина : L Биста : 106cm / 41.73" Ракав : 66cm / 25.98" Должина : 72cm / 28.35" Големина : XL Биста : 112cm / 44.09" Ракав : 68cm / 26.77" Дол

: СРЕДНО САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см / 43.31 "Ракав : 21см / 8.29 "Должина : 74см / 29.✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈�

19" ракав : 18см / 7.45" Должина : 77cm / 30 Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Паке�

Сезона : Пролет, Aut, Лето Пол : Човек Повод : Секојдневен, Работа Материјал : Полиестер+Памук Стил : Секојдн�

??Стил : Лабаво Вклопување.50"Length : 69cm / 27 Рачно перење ладно / висат Или суво Пакување Содржина : 1 Х женски Т�

МАТЕРИЈАЛ ОД ТКАЕНИНА : полиестер Применлива сцена : запознавање, работа, шопинг итн Фит : уредна и уредн�

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 63cm / 24.80" Ракав : 44cm / 17.32" Должина : 69cm / 27.17"Големина : M Биста : 106cm / 41.73" Рамо :

Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува Повод : Секојдневен, Далиј Пол : Човек...

Свежи и Кул : Нашите хавајски шорцеви со кратки ракави се изработени од висококвалитетна ткаенина,која �

Големина : S Биста : 107cm / 42.13" Рамо : 46cm / 18.11" Ракав : 22cm / 8.66" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 112cm / 44.09" Рамо :

Please wait...