0
clear
  • Сендкелвоменска Кошула Блуза Обични Лабави Кошули Ракави Чипка Украси Печатење V Врвови На Вратот Врвови За Печатење Маици Маици
  • -20%
  • -20%
Сендкелвоменска Кошула Блуза Обични Лабави Кошули Ракави Чипка Украси Печатење V Врвови На Вратот Врвови За Печатење Маици Маици

Сендкелвоменска Кошула Блуза Обични Лабави Кошули Ракави Чипка Украси Печатење V Врвови На Вратот Врвови За Печатење Маици Маици

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина : S Биста : 100cm/39.37" ракав : 43cm/16.93" Рамо : 44cm/17.32" Должина : 68cm/26.77"Големина : M Биста : 106cm/41.73" Ракав : 44cm/17.32" Рамо : 45.5 cm/17.91" Должина : 69cm/27.17"Големина : L биста : 112см/44.09" ракав : 45см/17.72" рамо : 47см/18.50" должина : 70см/27.56"големина : xl Биста : 120см/47.24" ракав : 46см/18.11" рамо : 48.5 см/19.09" должина : 71см/27.95"големина : Xxl биста : 128см/50,39" ракав : 47см/18,50" рамо : 50см/19,69" должина : 72см/28,35"големина : хххл Биста : 136см/53,54" Ракав : 48см/18,90" Рамо : 51,5 см/20,28" Должина : 73см/28,74" Направено Е Од Висококвалитетен Материјал, кој го одржува вашето тело во состојба на целосна релаксација, Мек И удобен и може да се совпадне со многу панталони. Секое внимателно разгледување на дизајнот, фокусирајте се на создавање совршена облека за вас. Одличен подарок за некој посебен. Можете да го подарите на вашата девојка, семејство, сестра, На Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста и други фестивали. Погоден за многу прилики, дневно слободно време, танц, забава, патувања и други прилики.

Главните својства

Избор на купувачот

29" големина : xxl биста : 115см / 45.13" Рамо : 47cm / 18 Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни пора�

9 Измерено Пред Да Се Истегне,Познато Како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете отстапување од

??Стил : Лабаво Вклопување.50"Length : 69cm / 27 Рачно перење ладно / висат Или суво Пакување Содржина : 1 Х женски Т�

Материјал65% Памук 35% Полиестер Доволно е јасен за работни денови и доволно удобен за викенди...

: 2xГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128136cm / 50.96" Должина : 70см / 27 оваа врвна карактеристика е к

Големина : S Биста : 106cm / 41.73" Рамо : 45cm / 17.72" Ракав : 23cm / 9.06" Должина : 74cm / 29.13" Големина : M Биста : 110cm / 43.31" Рамо :

Материјал : полиестер.17"Size : LSize : Large : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 104cm / 40 Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела

20" Должина : 89cm / 35.00" рамо : 45.61" Должина : 88см / 34 Повеќенаменски : добро се координира со многу предмети во в

Материјал : Нашите хавајски кошули се изработени од ВИСОКОКВАЛИТЕТНА Полиестерска ТКАЕНИНА и многу РАЗ

Материјал35% Полиестер 65%Памук.Дизајн : Меки И удобни Маици Со долги ракави, дизајн на боја на екипажот и в

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака Ве молиме проверете Ја Табелата Со Голем

Забелешка : 1 Според светлината и различните компјутерски монитори, бојата може да биде малку поинаква к

Please wait...