0
clear
  • Акихол Плус Големина Блузи За Жени Жени Плус Големина Кошула Со Долги Ракави Цветни Врвови За Печатење Плисирани Обични V Вратот Туника Врвот
  • -20%
  • -20%
Акихол Плус Големина Блузи За Жени Жени Плус Големина Кошула Со Долги Ракави Цветни Врвови За Печатење Плисирани Обични V Вратот Туника Врвот

Акихол Плус Големина Блузи За Жени Жени Плус Големина Кошула Со Долги Ракави Цветни Врвови За Печатење Плисирани Обични V Вратот

DEN 559.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вратот На Екипажот Со Врвки Со Долги Ракави Кратка Папочна Маица Мода Цврста Боја Женски Врв Плус Големина Блузи Туникисезона : Сите. Пол : Жени. Повод : Повик. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Врвен Пријателски Материјал На Дамата блузите со долги ракави се лабави,меки,дишат и лесни. Висококвалитетната чипка, мека на допир ќе ви овозможи удобно и пријатно искуство при носење. Одличен Дизајн Користи жени обични врвови со туника со долги ракави со чипка и изрез v дизајн на вратот, ви обезбедува ласкав изглед,ве прави да изгледате млади,енергични, шармантни и елеганции. Појавување на женска блуза со долги ракави кошула со ракави со балони лесен фустан, совршен за спарување со хеланки, слаби фармерки, панталони и високи чизми за моден пролетен изглед. Долга и лабава туника која не е широка или безоблична. Ќе изгледате стилски и убаво. Прилики овој женски врвни кошули со долги ракави со вафли плетена текстура е многу трендовски и симпатичен, совршен за дома, работа, секојдневно секојдневно, канцеларија,шопинг, патување, одмор, одмор, забава, училиште, запознавање, активности во затворени простории и на отворено или како подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или пријатели. Тоа е костум за сите сезони, особено пролет и лето. Убави Совети аухот женски мека блуза погодна за жени, дами,тинејџерски девојки, колеџ девојки. Ве молиме внимателно проверете ја големината на женските врвови пред да купите, а потоа изберете ја вистинската големина за да избегнете непријатно искуство при купување.

Главните својства

Избор на купувачот

Плус Големина Машки Обичен Круг Вратот Печатени Краток Ракав Маица Блуза Блузаповеќе ве Молиме провере

BEBUTTON е посветен на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, изб�

Големина : S Биста : 107cm / 42.13" Рамо : 46cm / 18.11" Ракав : 22cm / 8.66" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 112cm / 44.09" Рамо :

Бидете Ладни И Суви Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мони�

Погодна Пригода : секојдневна, канцеларија, работа, датум, слободно време, спорт, патување, улица итн.Опи�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Азиска Големина : М САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104см / 40.94" Ракав : 34см / 13.39" Рамо : 44см / 17.32" Должин

56"XXXXL4 XLarge222652132cm / 51 : Large : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 116cm / 45.Плус Големина,Краток Ракав,цврста Секојдневна Облека,Стилс�

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.✚ Посветеноста во рок од 30 дена може да с

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ Одличен врв за топлите денови на летото Многу убаво направен, тој е лесен, но не про

Одговараат Заumn, Зима и Пролет Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки

Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот

Здраво, Пријателе, Добредојдовте ВО РЕОРИЈАФИ! ✦❤✦ Наша цел е да обезбедиме квалитетен, врвен и разуме�

Материјал за Кошула за Вратот : мешавина од памук.Маичката за летна плажа со врат v е лесна, мека, удобна и

Спецификација : Содржина на пакетот : 1 х Жени Пуловер Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Полиестер...

Сезона : Сите сезони Пол : Мажи Повод : Секојдневен И Свети Патрикс Ден Стил : Модерен Материјал : Полиесте

женски кошули ?●Материјал} Летните Кошули Се Меки и Дишат, Ќе Ви Понудат Првокласна Удобност Удобна и Ел

Машки Кардиган Краток Ракав Хавајска Плажа Цветна Кошула Машка Маица Карактеристики : Висок квалитет : �

Карактеристики : ●Осип за жени● 82% Полиамид+ 18% Еластан €Осип Чувар пливачка кошула●Ултра мека 4насочн

Please wait...