0
clear
  • 4xem 20w Ѕид Полнач СО USB-C Порта, Црна
  • -20%
  • -20%
4xem 20w Ѕид Полнач СО USB-C Порта, Црна

4xem 20w Ѕид Полнач СО USB-C Порта, Црна

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Воведување На Црниот Ѕиден Полнач ОД 20 W со 1 USB-C Порта-крајното решение за напојување за сите ваши USB-C уреди. Овој елегантен и компактен полнач е дизајниран да испорачува брзо и ефикасно полнење за вашите лаптопи, паметни телефони и таблети, со технологија за Испорака на Енергија што гарантира оптимална брзина и ефикасност на полнење. Полначот има ЕДНА USB-C порта, опремена со технологија за Испорака на Енергија, што значи дека можете да ги полните вашите USB-C уреди со моќност до 20w, обезбедувајќи оптимална брзина и ефикасност на полнење. 20w Испорака На Енергија : Наплаќа USB-C уреди со оптимална брзина и ефикасност. 1 USB-C Порта : Наполнете ГО ВАШИОТ USB-C уред со моќност до 20w. Елегантен и компактен дизајн : Лесен за преземање во движење и совршен за патување, работа од далечина или секојдневна употреба. Црна боја : Стилски и модерен дизајн. Технологија за Испорака на енергија : Обезбедува оптимална брзина на полнење и ефикасност за USB-C уредите. Компатибилен со лаптопи, паметни телефони и таблети. Ѕид Полнач : приклучете го директно во ѕидниот штекер.

Главните својства

Избор на купувачот

** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ од АДАПТЕРОТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈ�

Нов Ac Dc Адаптер Лаптоп Полнач ЗА Sony Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Chromebook Компјутер Напојување КАБЕЛ НОВ A

АПЦ го поставува стандардот во својата индустрија за квалитет, иновации и поддршка Неговите сеопфатни �

АДАПТЕР За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Замена На Кабелот За Напојување За Лаптопот Тошиба Космио Series : X305Q701,PQX32 U01

Сосема Нова Батпит 10,8 Волти 4400m Ah 48wh литиумјонска батерија 1 година Замена Гаранција на Сите Batpit Произво�

Нарачки брод во 12 работни дена. 1 Година Замена Гаранција на Сите Batpit Производи.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме одг

АДАПТЕРОТ ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА од 45 Вати од Дел? дали е специјално дизајниран да ги задоволи потребите

Моќност : Влез 120 V240 V / 5060 Hz Излез : 19 V 2.15 а 40 Watt; ac адаптерите се CE, FCC, Ro HS сертифицирани за безбедност.Конек

Сосема Нова Батпит 14.8 Волти 4400m Ah 63 Wh Li Полимерна Батерија 1 Година Замена Гаранција на Сите Batpit Производ

Нов Ac Dc Адаптер Лаптоп Полнач ЗА ASЛаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Chromebook Компјутер Напојување КАБЕЛ НОВ AC �

Нов Ac Dc Адаптер Лаптоп Полнач ЗА Sony Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Chromebook Компјутер Напојување КАБЕЛ НОВ A

Нов Ac Dc Адаптер Лаптоп Полнач за Леново Лаптоп Chromebook Лаптоп Лаптоп Ултрабук Компјутер Кабел За Напојува

FITE НА UL НАВЕДЕНИ AC / DC Адаптер За AsA555 LD A555 LDXX664 H,A555 LDXO968 H A555 LDXO850 H,A555 LDXX664 H A555 LDXX699 H,A555 LDXX206 H 15.6 laptopthis адаптер

Нов Ac Dc Адаптер Лаптоп Полнач За Acer Aspire Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Chromebook Компјутер Кабел За Напојува�

4Пински Адаптер За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Замена За Dell D3000 J22 N2 ACP075 Лаптоп Докинг Станица Моќ PSU KMAINS производо

ИСПРАВЕН НОВ Оригинален Оригинален Oem AC / DC Адаптер ЗА Lenovo Think Pad S1 Јога 20cd Серија 20 CD00 C3 CD00 AW CDX005 CD00 BYCA 20cd002

Врвен Избор® Батерија ЗА ASA41X550 A X550c X550 C R510 C X550 A X550 D X550 J X550 CA X550 JKType : Liјонски, Напон : 14.4 V Капацитет : 2200m Ah; 4

Состојба : Т Новт Тип На Батерија : т ЛиЈон Капацитет на батеријата : t 3166 MAH / 38 WH Висина на предметот : т...

FITE На 65 W AC Адаптер Компатибилен Со AsVivo Book S200 E X202 EDH31 T DC Полнач Кабел За Напојување Mainsnote : 1 Влез : 100240 VAC 50 / 6

Please wait...