0
clear
  • Ригел Премиер хотел за квалитет на хотелот, 52 96
  • -20%
  • -20%
Ригел Премиер хотел за квалитет на хотелот, 52 96

Ригел Премиер хотел за квалитет на хотелот, 52 96

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Премиерските чаршави за квалитет на хотелот Ригел го нудат крајниот во 100 проценти откачен полиестер. Премиер ги задоволи клиентите со својата мекост слична на памук и градежништвото со врвен квалитет. Премиерските постелнина се водач во многу трпезарии, кои нудат одлично задржување и апсорпција на бојата, како и супериорно ослободување на дамка. Riegel Premier Hotel Veartal Calecloth, 52 "x 96" : Големина : 52 "x 96". 100 проценти откачи полиестер. 7,2 мл/квадратни г. Одлично задржување и апсорпција на бојата. Без подигање, прицврстување или поставување. Безбедно за индустриско миење.

Главните својства

Избор на купувачот

Хофмастер произведува најкомплетна линија на специјализирани производи од хартија за индустријата за

ЗОШТО НАРАЧКА ОД НАС? БИДЕЈЌИ НИЕ СМЕ СПЕЦИЈАЛИЗИРАНИ САМО ЗА ТЕКСТИЛЕН ДЕКОР СО НАД 30 ГОДИНИ ИСКУСТВО! �

Додадете мекост и секојдневен стил на вашите секојдневни табели со главните табли, кафеава, 70 "околу Ова

Чаршав Шпански Плочки Акварел Плочки Сино Геометриско Сликарство памук Sateen Spoonflower луксузни памук сатен

Нанесете го вашето искуство за јадење со топлина со фрлање на масата на главните карамели Богатиот цврс

Опис На Производот Ние сме страсни да ви дозволиме да ги додадете вашите уникатни стилови во кој било д�

Тркалезна Покривка За Маса Африкански Сафари Тон На Земја Животни Носорог Слон Памук Сатенсетирајте ја

|Овој правоаголен капак за овошна маса од цртан филм има лесен тон со стимулирачки ефект на апетит, што н

Лесно се координира со разни бои и обрасци 100% мерки на полиестер 60 "x102 " Лесна нега, машина што може да се �

Написите за чаршафи се совршен избор за сите ваши потреби за јадење во затворен и на отворено...

Тркалезна Покривка За Маса Цветен Цвет Од Роза Гроздобер Викторијански Алабастер Памук Сатенсетирајте

Опис : Одликувајќи се со водоотпорен и отпорен на дамки, овој чаршав може да ги заштити вашите маси од из�

Дали барате чаршав за секојдневна употреба или забава? Нашиот розов чаршав е многу погоден, има и златни

Божиќна Декорација Постелнина Печатена Маса Знаме Чаршав Чаршав Пласматкарактеристики : 1 Создава прек

Полињата со лаванда полиња се изработени од 100% памук и нудат пастел кариран дизајн во прекрасна комисиј

Овие чаршафи со чадор со патент се совршени за надворешна употреба во пролетните и летните месеци Овие �

Автомобили Пластична Покривка За Маса (1ct) Автомобили Пластична Покривка За Маса (1ct) ЗАШТИТА НА ВРВЕН КВ�

Овие навлаки за винил маса се одлично решение за излети и угостителски настани Надворешниот слој на вин

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони Вклучување на најжешките бои и

Колеџ опфаќа бренд опремена табела за табела или чаршав е направен од 100% ткаенина од памучна патка за цв

Совршено за која било прослава на возраста, нашиот роденденски капи на табелата ќе го осветли дисплејот

Посипете малку стил на продавница за крофни на вашата забавна маса со нашата пластична чаршава за крофн

·МЕРЕЊА : оваа крпа за маса е достапна во различни големини : 52х52 инчи, 60х102 инчи, 60х120 инчи, 70х70 инчи, 90х90 и�

Веднаш украсете ја вашата забавна маса со оваа прекрасна тркалезна пластична табела за печатење на бел�

Чаршафите со цврсти бои се одлични за свадби, роденденски забави, тушеви за бебиња, танци, изложби, банке

Опис На Производот .), А Исто Така И За Сите Тркалезни Маси ( Масичка За Кафе, Трпезариска Маса, Фарма, Итн..

Овој чаршав е направен од мека лесна памучна ткаенина со печатење Нашите чаршафи имаат беспрекорен диз�

Метал чаршав тегови атрактивни и функционални чаршав тегови се задолжителни за сите отворено забавни...

Please wait...