0
clear
  • Крајна Текстилна Фау Бурлап-Хавана Тркалезна Покривка За Маса
  • -20%
  • -20%
Крајна Текстилна Фау Бурлап-Хавана Тркалезна Покривка За Маса

Крајна Текстилна Фау Бурлап-Хавана Тркалезна Покривка За Маса

DEN 239.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Добијте стилски изглед на вистинска бура без природни несовршености на јута. 100% Полиестер, Вештачка Лопатка Во Хавана има ткаење на корпа и може да се пере во машина. Создадете рустикален и елегантен изглед на природна текстура без да ја жртвувате изведбата. Хавана Вештачката Лопатка е отпорна на дамки и брчки. Поради варијациите во компјутерските монитори, нијансите на боите може да варираат во изгледот од екран до екран. Ве молиме побарајте Врвен Текстил за соодветни и комплементарни предмети во сите форми и големини. 3 тркалезни чаршафи секоја мерка 126 инчи во дијаметар. Изградба со две странични рабови. Ткаенина што се пере во машина; отпорна на дамки и брчки. Рустикална елеганција за домашно јадење, настан на отворено или забава.

Главните својства

Избор на купувачот

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони Вклучување на најжешките бои и

Овие чаршафи со чадор со патент се совршени за надворешна употреба во пролетните и летните месеци...

Дали барате чаршав за секојдневна употреба или забава? Нашиот розов чаршав е многу погоден, има и златни

Покритие бар висина ДИЏЕЈ, свадба, настан, банкет, вклучена или трговија шоу кабина прикажување маси со �

Овој чаршав е направен од мека лесна памучна ткаенина со печатење Нашите чаршафи имаат беспрекорен диз�

Совршено за која било прослава на возраста, нашиот роденденски капи на табелата ќе го осветли дисплејот

Покритие бар висина настан, банкет, вклучена или прикажување маси со 4 нога Полиестер Неонски Портокал О

Тркалезна Покривка За Маса Цветен Цвет Од Роза Гроздобер Викторијански Алабастер Памук Сатенсетирајте

Полињата со лаванда полиња се изработени од 100% памук и нудат пастел кариран дизајн во прекрасна комисиј

Хофмастер произведува најкомплетна линија на специјализирани производи од хартија за индустријата за

Please wait...