0
clear
  • Женски Модни Сандали Нелизгачки Клин Со Вкрстени Плетенки Едноставни Сандали Со Копчиња Сандали Чевли На Плажа Летни Сандали За Жени
  • -20%
  • -20%
Женски Модни Сандали Нелизгачки Клин Со Вкрстени Плетенки Едноставни Сандали Со Копчиња Сандали Чевли На Плажа Летни Сандали За Жени

Женски Модни Сандали Нелизгачки Клин Со Вкрстени Плетенки Едноставни Сандали Со Копчиња Сандали Чевли На Плажа Летни Сандали

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис на производот Добредојдовте да не контактирате ако има некакви проблеми, ќе се потрудиме да ве направиме задоволни.Категорија на производи : Моден сандалсупер материјал : вештачки пусол материјал : пустил : форма на Гроздобер : шевроненпопуларни елементи : цвеќе материјал : Микрофиберзиза : 6,6.5,7.5,8.5,9,9.5,10 трендовска модна силуета со дизајн на изјава и удобно вклопување што одговара на топката на вашата нога. Удобно внатре, одржувајте ги стапалата чисти и суви, ефикасно ослободете го заморот при одење. Дизајнот на петицата е ergономски и не е лесно да ги заморите нозете кога одите на работа или одите на шопинг. Нелизгачкиот ѓон е изработен од нелизгачки тпр материјал, кој е отпорен на абење и отпорен на искривување и има мала тежина, што ви овозможува непречено патување. Забелешка : ве Молиме проверете ја вашата големина со нашата табела со големини пред да ја купите. Поради рачно мерење, димензиите може да варираат за 2 см/1 инч. Боите може малку да се разликуваат во зависност од мониторот.

Главните својства

Избор на купувачот

Преглед : постојат различни бои за избор.Удобен материјал, удобен за носење.Спецификација : Категорија Н

ФЛЕКСИБИЛНИ ева единствен [ДИЗАЈН ЗА ПОДДРШКА НА ЛАК] чевлите без грб со ортотични влошки, со мала поддр

Ако тоа е мулти волумен во собата, тогаш тоа е само еден волумен, ако сакате да нарачате одредена или сит�

Опис100% сосема нов и висококвалитетен материјал : Челична Големина : 7мм боја : како што е прикажано квант�

Време на испорака : Проценетото Време На Испорака Брза Испорака ќе биде 714 работни дена Со Стандардна ис�

Материјал : Лакирана кожа / кожа (вештачки)Мерење (тестирано сз 6; прибл.) : Пета 4.5 Мерење (тестиран сз 6; пр

100 FT Cat6 ВРВОТ ЕТЕРНЕТ Мрежа Подигната Кабел Виолетова Бренд Забелешка : Нашиот Бренд "ACCL" е познат По Ква�

Опис на производот Пол : Женаупер Материјал : Путо Стил : Тркалезна Забелешка : Бидејќи Различни Компјуте

Погоден за одење, трчање, спорт, на отворено, патување, вежбање и други активности во затворени простори�

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Soarian Од Joybuy пазарот.Опис Дали барате пар убави и

? Симпатична девојка сандали : класичен рамен дизајн на чевли, едноставен и дарежлив; Удобен и лесен : гор

Спецификација : Материјал : Памук / СТП Стил : Секојдневен Шема : Печатени Соодветен пол : бебе девојки Со�

Карактеристики : нелизгачки ѓон отпорен На Абење, одење помирно и breathable.It е здрав и безбеден за вашите ст

Големина : 35 Нога Должина : 22.5 см / 8.86 " ЕУ : 35 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 САД : 4.5 Големина : 36 Нога Должина : 23см / 9.06 "

Опис Ова е пар ткаат влечки, кој е направен од висококвалитетен материјал, издржлив и удобен за носење В�

Исклучителните перформанси исполнуваат неверојатна вредност Со својата избалансирана поддршка и воде

Совршено за вашата омилена мала мечка, овие премногуслатки влечки се фалат со пријатно комбо на подлога

Please wait...