0
clear
  • Килии Бебе Девојка Фустан Со Висок Струк Копчиња За Возбудување Принцеза Плисиран Фустан Лента За Глава
  • -20%
  • -20%
Килии Бебе Девојка Фустан Со Висок Струк Копчиња За Возбудување Принцеза Плисиран Фустан Лента За Глава

Килии Бебе Девојка Фустан Со Висок Струк Копчиња За Возбудување Принцеза Плисиран Фустан Лента За Глава

DEN 255.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пол : женски . 100tlengh : t18. 130tlengh : t21, 65 t Bust : t25, 59 tsleve : t14 ,17 t Возраст : t4-5 Години . Дизајн : плисираниот фустан има кружен врат, долг ракав и висок струк. 120t Length : t20. 80t Length : t40t Bust : t50tsleve : t26t Возраст : t6 - 12 Месеци . Здолништето во а-линија е лабаво и ладно, погодно за пролет и лето. Боја : вино црвено / мастило зелено / розова / жолта.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој симпатичен фустан за вклопување и пламен без зборови е совршен за секоја пригода Има кратки ракави

Големина : 110 Препорачана возраст : 34 Години Биста : 68см / 26,77" Половината : 45см / 17,72" Ракав : 14см / 5,51" Должина

Враќање И Гаранција За Враќање На Парите! Така, Можете да го купите Нашиот Фустан За Сонце со доверба!...

100 t Должина : t53t Bust : t58tadvisted Возраст : t18 24 Месеци Пол : Девојка Спецификација : Должина На Ракавот : Кратко..

Девојка Краток Ракав Брод Вратот Набразден Принцеза АНаредени Фустан ПОВОД : детскиот фустан е погоден

Облеката од слатка пеперутка и фустан од тул е прекрасен спој на обичен шарм и елегантен чуден! Овој маѓ�

, забава или какви било прилики на симпатичен дизајн роденден, туш за бебиња, крштевање, матура во градин

Симпатични, лесни, меки фустани со џеб се задолжителни за гардеробата на девојчињата Оваа фустани за иг�

Таа ќе биде "bowtiful " во овој трендовски џемпер врвен фустан, во кој ќе има омилена мода Мини Маус Дизајнира

Бебе Бебе Деца Девојки Божиќ Дедо Мраз Печати Фустан Принцеза Фустан Моден дизајн,100% Сосема Нов, Матери�

Напишано во вездите, овој туту фустан од социјалното издание е магичен задолжителен за нејзината гарде�

Здхор Девојки Јуниори Неправилни Светки Балет Лирски Танц Фустан Балерина Костим, Големини 616.Комплето�

Колку кул фустан за игра! Таа може да го игра делот од нејзините омилени ликови од „Замрзнатиот 2 на Дизн

Без разлика дали е ден надвор на игралиште или време во училницата, овој фустан од џемпери од Wonder Nation е с�

2fer кој е премногу симпатичен! Овој симпатичен фустан од слатка пеперутка има привлечен кариран образец

Принцеза Фустан Со Појас RH2556 100% Полиестер И 75% Полиестер 25% памук / најлон Поставата : 100% Памук Големина 4 �

Изработени Од Издржлива, Еластична и Удобна Ткаенина Совршен заumn и зима Ќе Го Привлечете Вниманието на

Женски Повик Лабава Нов Шифон Печатени VВратот Без Ракави Пресек Долг Фустан опис 1 Специјален дизајн за

Материјал : Мешавина Од Памук 110tadvisted Возраст : t23 Години ttlengh : t21 65 t Bust : t19 Пол : Бебе Девојка Меки и Дише : о�

Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или о

Можете Или Да Ги Комбинирате Пумпите За Да Создадете Облека Погодна За Канцеларијата Уникатниот Дизајн

Девојчето место за девојчиња го издвојуваат тропскиот фустан со грб е направен од 60% памук и 40% полиесте�

Please wait...