0
clear
  • Кинеска Нова Година-Уникатен Петел Графички Дизајн Голф Пешкир Со Карабинер Клип
  • -20%
  • -20%
Кинеска Нова Година-Уникатен Петел Графички Дизајн Голф Пешкир Со Карабинер Клип

Кинеска Нова Година-Уникатен Петел Графички Дизајн Голф Пешкир Со Карабинер Клип

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ќе ви се допадне вашиот нов холивудски Конец премиум пешкир за голф. Совршена комбинација на мека, висококвалитетна крпа за голф, издржлива аголна шипка и висококвалитетен карабин, сето тоа со уникатен дизајн што ја изразува вашата индивидуалност. Зошто да шетате промовирајќи една од големите три брендови на голф? Направете изјава, поддржете ја причината и покажете го вашиот уникатен стил. Ќе добиете убава рака собрани И сад печатени голф пешкир, grommet и пролет натоварени карабинер сите поддржани Од страна на доживотна гаранција Холивуд Тема. Голф крпа се користи по речиси секој истрел! Не трошете време со евтини имитации ќе трае само неколку круга. Наместо тоа, дајте им подготвена за употреба врвна крпа за голф со Конец Во Холивуд, која ќе трае цел живот. ВРВЕН КВАЛИТЕТ СО ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА - Целосна големина 15 х 25 инчен пешкир за голф одговара на секоја торба за голф совршено изработена од најквалитетен 100% мек кадифен преден дел од микрофибер. СПЕЦИЈАЛНА ПОДЛОГА ЗА ЧИСТЕЊЕ-мек преден дел е поврзан со специјална подлога за чистење Со јамка користејќи ја најновата иновација во технологијата за пешкири за голф, уникатната двострана крпа за голф, која вклучува подлога за чистење е најдобра во индустријата. ВКЛУЧЕН Е КЛИП ЗА КАРАБИНЕР И ГРОМЕТ - издржлив класичен клип за црн карабин и вклучен громет. Совршена боја за да одговара на сите клубови и секоја торба. Модерен иновативен клип за најдобра технологија за пешкири за голф. ПРЕМИУМ ПЕЧАТЕЊЕ Во САД - Печатено И склопено во САД со безбеден, високотехнолошки, еколошки процес на дигитална боја што резултира со без текстура, живописни бои кои никогаш нема да избледат. Покриено Со Холивудската Нишка 100% Гаранција За Задоволство.

Главните својства

Избор на купувачот

Бидете подготвени за се со ова сериозно парче опрема за влажно време Стилскиот Чадор За Турнеја Вилсон �

Подобрете ја вашата игра и осигурете се дека сите сили влегуваат во топката кога ќе се одморите со џеф б�

Капата PGA Tour Airflux Grey Mesh има заоблен оброк за да ги чува очите од сонцето Прилагодливата кука и јамка ќе ги

Карма Велур Црн Џамбо (+1 / 16") зафат имаат класична целосно црна шема на бои со позната и докажана шема на �

Перформансите на гордоста се пластична маичка за голф дизајнирана со специјална глава со низок отпор ш�

Карактеристики : Материјал : челична волна + пп коса + Додатоци : Лесно јаже за влечење + пакување клучеви :

Опис : Опремен со клип за приврзок за клучеви, оваа крпа за топче за голф лесно се прицврстува на вашата т

Прилагодено склопено графитно вратило, со зафат, инсталирано со адаптерот Пинг Г30 Ова е вратило за заме�

Овие капаци се изработени од издржлива, мека кадифена ткаенина со плетен чорап за заштита на вратилото..

Опис100% сосема нов, Висок КвалитетСпецификација : 10*3.2*0.8 См (мм)Материјал : Нерѓосувачки челикБоја како шт

Карактеристики : 100 парчиња маици за голф, задоволете ги сите ваши потреби Маиците изработени од висок�

Донесете пријател заедно со вас на курсот Запознајте Го Мули, Златниот Ретривер! Тоа е производ 2 во 1 соз

Опис : Избор на светли бои, интересна шема и компактна структура за составување на овој клип за капа за г�

Описr r.ова е практичен шајка за топче за голф, изработен од одлични гумени материјали Тој е и удобен, неж�

НОВ Графит Дизајн Турнеја АД Диџеј Шафтбранд : Графит Дизајнмодел : ТУРНЕЈА АД ДИЏЕЈ5 должина : 46 " Тежина

Дуото Пакетот им обезбедува на голферите врвна комбинација за чистење на пригодна Крпа од Микрофибер З�

Професионален Систем За Маици за гордост (ПТС) е комерцијален систем на печатени маици за голф што овозм

Опис : *пенкалото за обележување на топчето за голф ќе помогне да се подобри точноста на вата*може да се з

НОВА Боја На Гласна Уста Балз Дрво / Железен Зафат Бренд : Модел На Гласна Уста : Боја На Боја : Црна / Повеќ

Имајте намера да ги одржувате вашите клубови нови, ве молиме не заборавајте да купите покривка за голф з

Донесете дополнителен допир на стил со вас на задната страна 9 Со Капакот На Рачниот Возач што Помага...

Издржлива топка : нашата топка има повисока, подалечна и постабилна патека, повеќе маневрирачки чуда и п

Please wait...