0
clear
  • Стерлинг сребро злато позлатено NHL Logoart Montreal Canadiens Мал приврзок
  • -20%
  • -20%
Стерлинг сребро злато позлатено NHL Logoart Montreal Canadiens Мал приврзок

Стерлинг сребро злато позлатено NHL Logoart Montreal Canadiens Мал приврзок

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дозволете им на сите да знаат за кого ќе навивате на следната голема игра со оваа прекрасна, NHL, Монтреал Канадиенс мал приврзок. Овој приврзок е внимателно направен од среброто од сребро со жолто злато. Овој приврзок за лого се одликува со детално, детално извршено лого на тимот за да привлече внимание. Метална тежина : 2,15 грама. Ласерски дизајн. Тип на накит : Добро. Тип на приврзок : NHL Montreal Canadiens приврзок. Врска со димензии на кауција : 19мм х 18мм.

Главните својства

Избор на купувачот

Спакувано до совршенство Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со к

Jordanордан Блу Cујорк знае што е жешко Getе станете екстатични со елеганцијата, безвременската вредност и ф

Покажете го вашиот стил со овој 14 K бело злато 0,75ct вкупна тежина танзанит кластерски прстен Овој природе

Ништо не вели дека елеганцијата е како оваа 3,5 КТ перница исечена лондон сина топаз коктел прстен во 14к б

Совршено за секоја пригода, овие остри обетки со дијамантски обрач се заслепувачки додаток на вашиот из

Одбележете ја вистинската loveубов што ја чувствувате за вашата loveубов со деликатната убавина на овој св�

Неверојатниот starвезда k гроздобер изглед ореол голем 11x8 форма на круша создаде сафир прстен, достапен в�

Гаранција Миабела Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандар

Крушете го прстот со овој прекрасен бенд инспириран од тијара! Декорирани со прекрасни австриски крист�

Овие зелени столпчиња додаваат богатство и на дневните и на вечерните ансамбли Одликувајќи се со фанта�

Боја на дијаманти : GHI CN Ruby Cut : овална Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил Поставување

Сакајте ја искрата од дијаманти, но барате нешто малку поуникатно? Сините дијаманти се само скапоцен ка�

Висока полска завршница заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај Со висока полирана завршница,

Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит Големина на бел

Искра со овој прекрасен Тангело создаде смарагд, создаде бел сафир и дијамантски акцент на трикамен...

Безвременски класици Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безв

Фенси 925 Стерлинг Сребрен прстен, поставен со 8x6 Исклучителна третирана во Лондон Сина Топаз како центар

Донесете го дома овој миабела создаде бел сафир орео прстен за да го покаже вашиот стил...

Прстените за чување се прекрасен подарок што секоја жена во вашиот живот ќе сака да го прима! Keepsake Blissful 1

Спакувано до совршенство Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со к

Изработено во злато од роза од 10 килограми, овој прстен го прикажува триото смарагдно исечени камења од

Овој уникатен прстен за ангажман со двојно ореол, Миабела Моисанит, е задолжително парче накит Монтиран

Овој 4мм свадбен бенд има високополирана завршница во 10kt бело злато за класичен изглед Овој прстен е сов

Уживајте во прекрасните флорали на сафир со овој неверојатен, егзотичен прстен Центри за сина сафир со �

Овој прекрасен прстен на перидот и дијамант ќе направи прекрасен додаток на секоја гардероба за накит...

Please wait...