0
clear
  • Женски Елегантен V Вратот Цврста Боја Долг Ракав Гроздобер Фустан Јутнсбел
  • -20%
  • -20%
Женски Елегантен V Вратот Цврста Боја Долг Ракав Гроздобер Фустан Јутнсбел

Женски Елегантен V Вратот Цврста Боја Долг Ракав Гроздобер Фустан Јутнсбел

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : 1. Направено од лесна ткаенина што дише, еластична, течна и воопшто не прилепена, мека на допир ч, удобно е за носење цел ден. 2. Мкаес ласкав и зачудувачки. Тој е исклучително разноврсен и може да се додаде толку многу различни начини. Овој фустан е совршен за забава, клуб, матурска, коктел, костим за шминка, враќање дома, годишнина. 3. Рачно миење ладно, не избелувајте, закачете суво, ниско железо доколку е потребно.   Моден дизајн, Сосема Нов,!     Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот, ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Женски Елегантен V Вратот Еднобоен Долг Ракав Гроздобер Фустан Yutnsbel. Зимски капут блуза џемпер за жени или мажи 2022 година. Може Да се користи Како божиќен или Новогодишен подарок. Ова е многу популарен стил на Тикток. Поради влијанието на епидемијата, транспортот на стоки ќе биде одложен, ве молиме купете однапред.

Главните својства

Избор на купувачот

ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН : Замислете да имате јакна која е функционална, стилска и модерна во исто време? Лесно м

34 "Половината : 90cm / 35.50" Половината : 65см / 25.46" Колк : 106cm / 41 ①Прилика, лето, патување, шопинг, собирање прија

Увезени XS.С М Л Надвор од бело, цврсто, поделено горе и долу, тркалезно деколте со затворање на јамката со

Обезбедувајќи мазно и пријатно допирање на допирање Стилизирајте го со вашата омилена капа или модна т�

Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2 Стилски и м�

Не избелувајте Слободно испратете ни порака преку "контакт продавачи" доколку производите не ги исполн�

Направено ВО Сад КАКО М Лсекси, без ракави руши низ целиот мини фустан. Тркалезно деколте. Без ракави. Ц

Големина : S Биста : 90cm / 35.43" Рамо : 40cm / 15.75" Ракав : 56cm / 22.05" Половината : 73cm / 28.74" Должина : 84cm / 33.07" Големина : М

●Совршен за секојдневниот живот,Семејно Собирање, забава, плажа,одмор, канцеларија Или Какви било Посе�

Фустан Кошула РАЗНОВРСНА ФУСТАН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДАПартија, датира, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќна

* Големина На ознака : М~2ХЛ, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 и�

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти Ние обезбедуваме цело

Ве молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен Лесно се совпаѓа со различен стил �

Материјал : фустанот со долги ракави за жени е изработен од вискоза и спандекс, што е мека и лесна ткаени�

Деца мали големи девојчиња без ракави тркалезен врат принцеза фустан тул споени целосна должина вечерн

Лав Уметност Женски Летен Фустан Плажа Сарафан Смешни Печатени Мини Ракави 90% полиестер, 10% спандекс.Мек

Големина : S Биста : 86cm / 33.86" Половината : 74cm / 29.13" Должина : 132cm / 51.97" Големина : M Биста : 90cm / 35.43" Половината : 78

Најдобри продажни играчки 20212022 tcarnivals, забави за фустани, снимање на микрофилмови и фотографирање на Axexce

Жените Лето Сатен Формален Фустан Краток Ракав V Вратот Појас Партија Ручаше Фустани Материјал : Полиес�

Големина Шема Големина (см) St Length : t75tt Bust : t84ttwast : t66 Mt Length : t76tt Bust : t88ttwast : t70 Lt Length : t77tt Bust : t92ttwast : t74...

37 "Ракав : 23см / 9.24 "Ракав : 26cm / 10 Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108cm / 42.Големина : голем�

Ако имате какви било прашања за време на купувањето, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме пробл�

Женски Обични Модни Плетење Халтер Боја Блокирање Плажа Без Ракави Фустани Со Врат Карактеристики : лес

Модната Женска Зима Плус Големина Лежерно Лабаво Тркалезно Копче За Вратот Тенок Фит Цврст Dress Features : 1.It

Женска Модна Канцеларија Лејди Брид Решетка Долг Ракав V Вратот Гроздобер Елегантен Појас Партија Кост�

Модната Женска Зима Плус Големина Секојдневен Лабав Џеб Со Кружен Врат Секси Печатено Dress Features : 1.It изра�

✿ ОДГОВОРНИ гостински падови макси фустани за жени 2022 фустани во Jerseyерси за жени фустани од 1920 тите год�

Добра Завеса : овој фустан користи дизајн на драперија, уникатен и модерен, природниот овенат полите мож

Череп Мачка Женски Фустан Исечен Папок Без Ракави Кратки Мини Фустани Завиткајте Здолниште Со Резервоа

Please wait...