0
clear
  • Долги Макси Фустани За Жени Фустан Со Должина На Летна Маичка Нежен Ветер Цветен Фустан Женственост Колекција На Половината Прикажи Тенка Ретро Пауза За Чај Прва Љ
  • -20%
  • -20%
Долги Макси Фустани За Жени Фустан Со Должина На Летна Маичка Нежен Ветер Цветен Фустан Женственост Колекција На Половината Прикажи Тенка Ретро Пауза За Чај Прва Љ

Долги Макси Фустани За Жени Фустан Со Должина На Летна Маичка Нежен Ветер Цветен Фустан Женственост Колекција На Половината

DEN 607.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.54" Ракав : 57cm/22. Ви Препорачуваме Поголема Големина,доколку Сакате Опуштена Големина.44" Должина : 85cm/33.05" Должина : 84cm/33.01" Рамо : 42cm/16.46"Големина : L Биста : 98см/38,58" рамо : 43см/16,93" ракав : 58см/22,83" должина : 86см/33,86"големина : xl биста : 102см/40,16" рамо : 44см/17,32" ракав : 59см/23,23" должина : 87см/34,25" нега на облека : Машина За Перење И Миење Раце есенски вечерни Фустани Жени л в есенски миди фустан сатенски миди фустан Купишта Ракави мини фустан.07"Големина : М Биста : 94cm/37.43" Рамо : 41cm/16. Големина : S Биста : 90cm/35.

Главните својства

Избор на купувачот

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти Ние обезбедуваме цело

Фустан Кошула РАЗНОВРСНА ФУСТАН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДАПартија, датира, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќна

Затворање на Памук+Полиестерзипер, удобно И Лесно Лето.Супер удобен фустан за сонце со мала тежина...

Ве молиме контактирајте не навреме ако имате какви било прашања, и ние ќе ви дадеме задоволителен одгов�

Ве молиме проверете ја нашата табела со големини на сликата за да ја пронајдете потребната големина, но

растеглив, мек и дише без брчки, мек и удобен за допирање и носење бел цветен макси фустан фустани за ско�

Големина : С Биста : 98см Ракав : 63см Рамо : 39см Должина : 145см Големина : М Биста : 102см Ракав : 63,5 см Рамо : 40см

Лав Уметност Женски Летен Фустан Плажа Сарафан Смешни Печатени Мини Ракави 90% полиестер, 10% спандекс.Мек

Направено ВО Сад КАКО М Лсекси, без ракави руши низ целиот мини фустан. Тркалезно деколте. Без ракави. Ц

Модни Дами Тенок Солидна Боја V Вратот Долги Ракави Фустани Жените Карактеристики : Моден дизајн, Сосем�

Женски Обични Модни Плетење Халтер Боја Блокирање Плажа Без Ракави Фустани Со Врат Карактеристики : лес

* Големина На ознака : М~2ХЛ, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 и�

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина! Го

За организирање на сето тоа со маестрални дизајни користејќи материјали со врвен квалитет, организирај

Увезени XS.С М Л Надвор од бело, цврсто, поделено горе и долу, тркалезно деколте со затворање на јамката со

Линеман Американско Знаме Женски Летен Фустан Плажа Сарафан Смешни Печатени Мини Ракави 90% полиестер, 10

Овој фустан се одликува со долг ракав и врат со цветно печатење за привлечно око.Оваа дупчица дише и има

37 "Ракав : 23см / 9.24 "Ракав : 26cm / 10 Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108cm / 42.Големина : голем�

Женски Лежерен Летен Ракав Со Меурчиња Со едно рамо Боемски Фустан Со Торта Со Цврста Боја опис 1...

Женските фустани се погодни за совпаѓање со високи потпетици, хеланки, капи, ѓердани, чанти, за да го при�

Модната Женска Зима Плус Големина Секојдневен Лабав Џеб Со Кружен Врат Секси Печатено Dress Features : 1.It изра�

Тип : женски летни фустани / летен фустан / фустан на плажа / сарафани за жени / летни фустани за жени 2023 /

34 "Половината : 90cm / 35.50" Половината : 65см / 25.46" Колк : 106cm / 41 ①Прилика, лето, патување, шопинг, собирање прија

Ве молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен Лесно се совпаѓа со различен стил �

Модната Женска Зима Плус Големина Лежерно Лабаво Тркалезно Копче За Вратот Тенок Фит Цврст Dress Features : 1.It

Please wait...