0
clear
  • Фустани За Жени Клиренс Фустан Со Глужд Без Ракави Со Тркалезен Врат Без Прерамки Фустан Со Точки Од Рамо За Женски Дезен фустан Со Должина На Вратот на Екипажот, Же
  • -20%
  • -20%
Фустани За Жени Клиренс Фустан Со Глужд Без Ракави Со Тркалезен Врат Без Прерамки Фустан Со Точки Од Рамо За Женски Дезен фустан Со Должина На Вратот на Екипажот, Же

Фустани За Жени Клиренс Фустан Со Глужд Без Ракави Со Тркалезен Врат Без Прерамки Фустан Со Точки Од Рамо За Женски Дезен фустан

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

растеглив, мек и дише без брчки, мек и удобен за допирање и носење. бел цветен макси фустан фустани за скокачи фустани за прием фустан за забави чипка бодикон миди фустан летни коктел фустани виолетова макси фустан од свилено тело фустан за најдобар фустан црн фустан за тело плус фустани модна облекадолг ракав теле фустан за тело свадба облека за гости леопард принт мини фустан макси врвови летна пригода фустани темно виолетова мини фустан син летен фустан зелен мини фустан фустани дами роденден фустан црвен халтер макси фустан сина макси. Ткаенината е еластична, мека и дише без брчки, удобна е за носење во лето. стил : женски макси фустани со цврста боја, долги фустани со цветен принт, фустани со ремени за шпагети со боја на вратоврска, фустани со ками на плажа, бохо макси фустани без ракави, долги макси фустани со џебови, лабави течни фустани, макси фустан за забава со врат, фустан со долги ленти. ●РАБОТИ МАЛ, ТРЕБА ГОЛЕМИНА НАГОРЕ!!!- Машина или Рачно перење.Овој елегантен фустан е одличен за плажа/Секојдневен/Забава/Шопинг/Работа/Надвор/Дома/Свадба/Шопинг/Боемски стил.Breezy за лето и пролет, многу лесен и дише фустан.НИЕ ВО НАМАНИЛ продаваме секаков вид женска и машка облека, нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти висококвалитетни и најприфатливи цени, секоја облека што ја сакате може да се пребарува по наше име за да ја пронајдеме облеката што ја сакате : НАМАНИЛ+ блузи/кошули/елеци/фустани/панталони. најдобри Зделки денес.Прилика : популарно е за крстарења и одмори на плажа, одморалишта или само обична прошетка на плажа.Спарете се со вашите омилени високи потпетици или сандали, уживајте во вашите кул летни денови!.Лесно се спарува со сандали ,потпетици и кардигани.€Без ракави, Прилагодливи ремени за шпагети, V деколте, два практични странични џебови, должина на подот, еднобојна, цветно печатена, вратоврска-боја.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : S Биста : 90cm / 35.43" Рамо : 40cm / 15.75" Ракав : 56cm / 22.05" Половината : 73cm / 28.74" Должина : 84cm / 33.07" Големина : М

98 t Bust : t41 01 t Bust : t33 Добра облека за забава, свадбена церемонија, излегување и други разни прилики Содржин�

По Миењето и Бесењето, Можете Да Ги Отстраните Брчките Применливо : овој лелеав фустан е совршен за заба�

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

✿ ОДГОВОРНИ гостински падови макси фустани за жени 2022 фустани во Jerseyерси за жени фустани од 1920 тите год�

Направено ВО Сад КАКО М Лсекси, без ракави руши низ целиот мини фустан. Тркалезно деколте. Без ракави. Ц

Женска Модна Канцеларија Лејди Брид Решетка Долг Ракав V Вратот Гроздобер Елегантен Појас Партија Кост�

Лав Уметност Женски Летен Фустан Плажа Сарафан Смешни Печатени Мини Ракави 90% полиестер, 10% спандекс.Мек

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти Ние обезбедуваме цело

Материјал : фустанот со долги ракави за жени е изработен од вискоза и спандекс, што е мека и лесна ткаени�

Машки Маици Со Средни Долги Ракави Мажи Лето Секојдневно Копче Надолу Ревер Цврста Кошула Со Џеб Обична

Овој секојдневен фустан ќе ги истакне вашите приоритети и ќе го подобри вашиот личен шарм.40"Length : 76cm / 29.31"

Подарок За Возрасни.34" Висина : 120см / 47 Одлични Подароци За Помалку Големина : XL Големина...

Ве молиме контактирајте не навреме ако имате какви било прашања, и ние ќе ви дадеме задоволителен одгов�

: XГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114cm / 44.Season : Spring,Summer Gender : Women Occasion : Casual,Party,Daily Thickness : Standard Wa

12" Карактеристики : Многу мек за допир и носење : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 9096см / 35 же�

* Големина На ознака : М~2ХЛ, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 и�

34 "Половината : 90cm / 35.50" Половината : 65см / 25.46" Колк : 106cm / 41 ①Прилика, лето, патување, шопинг, собирање прија

Големина Шема Големина (см) St Length : t75tt Bust : t84ttwast : t66 Mt Length : t76tt Bust : t88ttwast : t70 Lt Length : t77tt Bust : t92ttwast : t74...

Соодветни Прилики : овој модерен женски фустан не е само главен гардероба, туку и идеален избор за разли�

Женските фустани се погодни за совпаѓање со високи потпетици, хеланки, капи, ѓердани, чанти, за да го при�

Големина : С Биста : 98см Ракав : 63см Рамо : 39см Должина : 145см Големина : М Биста : 102см Ракав : 63,5 см Рамо : 40см

ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН : Замислете да имате јакна која е функционална, стилска и модерна во исто време? Лесно м

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина! Го

Модната Женска Зима Плус Големина Секојдневен Лабав Џеб Со Кружен Врат Секси Печатено Dress Features : 1.It изра�

Л Погоден За секојдневно / секојдневно / &носење клуб.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погреш�

●Совршен за секојдневниот живот,Семејно Собирање, забава, плажа,одмор, канцеларија Или Какви било Посе�

Одговор : Рачно измијте го и исушете го закачувајќи ја слушалката Женскиот фустан со миди должина е одли

Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL (следете ја табелата со големина за да изберете) За секоја пригода : одличен кост�

Please wait...