0
clear
  • Ахгли Компанија Затворен Круг Ориентална Светло Сина Модерна Област Килими, 8 ' Круг
  • -20%
  • -20%
Ахгли Компанија Затворен Круг Ориентална Светло Сина Модерна Област Килими, 8 ' Круг

Ахгли Компанија Затворен Круг Ориентална Светло Сина Модерна Област Килими, 8 ' Круг

DEN 700.48

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Текстурираната убавина на високонизок куп ја исполнува практичноста и издржливоста на внатрешнонадво�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Модерна апстрактна инспирирана колекција со современ пресврт Овој килим е совршен избор за модерен мин

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Без разлика дали вашиот простор е модерен и елегантен или рустикален и пријатен, нашиот килим додава ел�

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Традиционални Килими Со Кафеава Црвена Површи

Парчињата од нашата колекција Хајди го персонифицираат почесниот дизајн на времето, заживувајќи ги тра

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Симплистичките, но привлечни килими Од Колекцијата Сиена без напор служат како примерна претстава на м�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Шема : Цветен Раб / Ресел : Да Отпори На Производи : Ниту Вода или Отпорен На Избледување Безбедно За Подн

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Please wait...