0
clear
  • Нурисон Транс Цветни Разнобојни 2'2 7'6 Област Килим
  • -20%
  • -20%
Нурисон Транс Цветни Разнобојни 2'2 7'6 Област Килим

Нурисон Транс Цветни Разнобојни 2'2 7'6 Област Килим

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Поканете Ја Колекцијата Транс на теписи од областа да фрли магија на убавина во вашиот современ или уметнички дом. Оваа шик и оригинална колекција на теписи нуди свежа разновидност на апстрактни и цветни дизајни во возбудливи, шарени комбинации на софистицирани преодни нијанси. Дизајните добиваат текстура од високо-ниска техника на ткаење која дава акцент на избраните елементи на секој посебен килим. Без разлика дали вашиот домашен стил е модерна елеганција или секојдневен современ, вашиот идеален избор ќе го најдете во Колекцијата Транс. Моќ-се наѕираше во полипропилен и полиестер за лесна нега во тепих со низок куп, нареден раб кој е мек, текстурален и издржлив. Спектакуларните цветни цветови го исполнуваат овој имагинативен Тепих во областа На Транс со богати, меки повеќебојни тонови. Волшебните цветни мотиви се збогатени со димензионалната привлечност на високо-нискиот куп. Возбудлива текстура и софистициран, модерен, уметнички дизајн се комбинираат со леснотија на грижа во овој прекрасен современ килим. Целиот, безграничен, цветен дизајн во современи, преодни бои. Мек куп со високо-ниски детали за дополнителна текстура и димензија. Разноврсна за дневна соба, трпезарија, спална соба, семејна соба или домашна канцеларија. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина. Килим рампа препорачува.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Меки Шарени Бушава Тркалезна Површина Кадифен Тепих За Деца Девојки Дневна Соба Спална Соба Декор Пове�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Please wait...