0
clear
  • Нурисон Глобал Гроздобер Персиски Сива Разнобојна 2' 4 8 Површина Килим
  • -20%
  • -20%
Нурисон Глобал Гроздобер Персиски Сива Разнобојна 2' 4 8 Површина Килим

Нурисон Глобал Гроздобер Персиски Сива Разнобојна 2' 4 8 Површина Килим

DEN 559.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Со изгледот и чувството на гроздобер антиквитети, Глобалната гроздобер колекција носи раскошно украсени персиски и турски дизајни на килими заедно во богато шарен асортиман. Свилената текстура и сјајот се нагласени со суптилен високо-низок врежан куп, со сложени потресени обрасци кои се движат од густи цветови до традиционални централни медалјони, кои сигурно ќе додадат глобална аура во вашиот дом. Овој прекрасен Глобален Тепих За Гроздобер Колекција содржи сложено детални медалјони во традиционалните градинарски мотиви, за рамнотежа на живост и хармонија. Меката сива и разнобојна палета со нежна граница создава лесно и воздушно чувство, со потресени ефекти за гроздобер изглед и чувство. Светлите бои и сјајот сигурно ќе донесат егзотичен допир на секој декор во вашиот дом. Килим рампа препорачува. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Ахгли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Традиционалните Шафран Црвена Површина Килими, 6 ' Плошта

Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Апстракт Каки Злато Површина Килими, 5 ' Плоштад...

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на ква

Додадете спортски стил во вашиот дом со Нашиот Луксузен Кариран Тепих Во Фудбалот Џексонвил Направен с�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Скроени Од Бразилски Кожари Со Врвен КвалитетКои Се Сметаат За Најдобри Во СветотНашите Луксузни Килим

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

8Боја Инкорпорирани Тешка Категорија Извртени Топлина Олефин Овој килим е комплетен состав На Боја, Сти

Please wait...