0
clear
  • Сурија Сиена СНА-48х72 Правоаголник Модерна Волна Површина Килим Во Светло Сива Крем
  • -20%
  • -20%
Сурија Сиена СНА-48х72 Правоаголник Модерна Волна Површина Килим Во Светло Сива Крем

Сурија Сиена СНА-48х72 Правоаголник Модерна Волна Површина Килим Во Светло Сива Крем

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Симплистичките, но привлечни килими Од Колекцијата Сиена без напор служат како примерна претстава на модерниот декор. Со својата рачно тафтувана конструкција, овие килими нудат прифатлива алтернатива на другите рачно изработени конструкции, истовремено зачувувајќи го истото природно однесување и шарм. Направено Со Волна Во Индија и има Среден Куп. Место Чиста Само, Една Година Ограничена Гаранција.Карактеристики : Материјали : 100% завршна обработка на волна : Светло сива, кремастил : Модерна Форма : Правоаголниконструкција : Рачен тафтуван товар : 100 грб : тип На Платно : средна дебелина на купот : 0,51"Спецификации : Димензии На Производот : 0,39"H x 48"W x 72"Dproduct Тежина : 21,5 lbs Product Висина : (Висина На Купот) 0.39" сурија сиена правоаголник 4' х 6' површина килими sna2301-46.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Додадете го брегот на реката токму во вашиот домашен декор Рибите од пастрмка и боровите дрвја се главн�

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Скроени Од Бразилски Кожари Со Врвен КвалитетКои Се Сметаат За Најдобри Во СветотНашите Луксузни Килим

8Боја Инкорпорирани Тешка Категорија Извртени Топлина Олефин Овој килим е комплетен состав На Боја, Сти

Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Апстракт Каки Злато Површина Килими, 5 ' Плоштад...

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Поканете Ја Колекцијата Транс на теписи од областа да фрли магија на убавина во вашиот современ или уме�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Рамен ткаат и чиста волна конструкција го прави Куристан Детелина Лимерик Хилсајд Затворен Простор Кил

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Please wait...