0
clear
  • Ахгли Компанија Затворен Плоштад Ориентална Сива Традиционална Област Килими, 8 ' Плоштад
  • -20%
  • -20%
Ахгли Компанија Затворен Плоштад Ориентална Сива Традиционална Област Килими, 8 ' Плоштад

Ахгли Компанија Затворен Плоштад Ориентална Сива Традиционална Област Килими, 8 ' Плоштад

DEN 1999.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Апстракт Каки Злато Површина Килими, 5 ' Плоштад Дизајнира�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Овој тепих со современ апстрактен дизајн е функционален и забавен за модерен или традиционален декор...

Со изгледот и чувството на гроздобер антиквитети, Глобалната гроздобер колекција носи раскошно украсе�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Текстурираната убавина на високонизок куп ја исполнува практичноста и издржливоста на внатрешнонадво�

Рамен ткаат и чиста волна конструкција го прави Куристан Детелина Лимерик Хилсајд Затворен Простор Кил

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Премиум Материјал : Нашите килими се направени со квалитетни микрофибер кратки кадифни материјали...

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Широка колекција на преодни и современи обрасци во текстура, јамка и сечење, тафтувана конструкција...

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Please wait...