0
clear
  • Само ритуали, микрофибер пешкир, завиткана розова
  • -20%
  • -20%
Само ритуали, микрофибер пешкир, завиткана розова

Само ритуали, микрофибер пешкир, завиткана розова

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Завитката за пешкир ќе направи одличен додаток на вашата ролна за туширање и бања. Оваа еластична пешкир за завиткување ќе ви биде да се завиткате додека започнува вашата дневна рутина. Супер мека и машинска миење, оваа мода напред виолетова боја е сигурна дека ќе ви биде омилен додаток за време на туш. Совршен за домови, спортски сали или дома. Една големина најмногу одговара. Меки микрофибер, еластична лента, користете како крпа или завиткајте. Машина за перење. Една големина одговара на сите.

Главните својства

Избор на купувачот

Напредниот процес на ткаење резултира во илјадници фини, неоткриени јамки што го прават нашиот пердувс�

Карактеристики : Производот е сосема нов и добар квалитет Нашите крпи се изработени од памук, мека ткаен

Поставете се со луксузниот, екстремно мек, супер апсорбирачки и брза забава за сушење во сетот на плажа �

Текстурираната крпа за бања од 6 п.п Овој и сет на пешкири има неспоредливо богатство на текстура и има т�

Додадете дополнителен раскошен стил во вашата бања со големиот, луксузен хотел Тери стил 70 ”l x 35” со ег�

Клара Кларк крпи се изработени од премија со врвен квалитет на памук, кој има луксузно чувство и се мног�

Првата домашна колекција на Гап го преиспитува безвременскиот американски стил за модерно живеење Отк�

Напредниот процес на ткаење резултира во илјадници фини, неоткриени јамки што го прават нашиот пердувс�

Овие подобри домови тоа е супер абсорбента и го прави искуството за бања толку пријатно; Донесува утеха

Овој подобар домови супер апсорбирачки и дава спа искуство како искуство; Донесува утеха и стил на ваша�

Зелената колекција на пешкири Моника има елегантен метален мотив на сртот со вашиот монограм извезен н�

Текстурираната пешкир од 8 п.п Овој и сет на пешкири има неспоредливо богатство на текстура и има толкум�

Однесувајте се кон крајната удобност во бањата со овие густи и кадифни крпи за бања од подобри домови кр

Please wait...