0
clear
  • Намести Го Моето Место Животински Печатење килим-фт. фт., Гепард Оди Добитник, Најлон Килим За Двор, Градина, Ходник, Дневна Соба
  • -20%
  • -20%
Намести Го Моето Место Животински Печатење килим-фт. фт., Гепард Оди Добитник, Најлон Килим За Двор, Градина, Ходник, Дневна Соба

Намести Го Моето Место Животински Печатење килим-фт. фт., Гепард Оди Добитник, Најлон Килим За Двор, Градина, Ходник, Дневна

DEN 2400.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Современиот модел на животински принт може да се пофали со прецизна изработка што се издвојува, правејќи белег во секој внатрешен амбиент. должината на килимот има висина на купот од 8мм, 3 'х 5'. широк и 4 стапки. Носи харизматичен шарм и природна привлечност во повеќето простори за живеење како градина, дневна соба, спална соба, трпезарија, ходник, кујна, област за учење и влез. Тепихот со ниска висина обезбедува мазна површина и спречува боење за трајни перформанси. Тоа е 3 стапки. Овој современ килим ги истакнува вашите постоечки поставки за декор. Може да се пофали со современ стил со детален животински принт што создава величественост во секој простор за живеење.

Главните својства

Избор на купувачот

Имитирајќи го престижот на традиционалните Казахстански килими, Сафавиех создава колекција на килими �

Овој машински изработен, полипропиленски килим е конструиран со .4инчен куп кој има сјаен, мек допир...

Цинара е тепих отпорен на дамки погоден за семејството со лесно одржување Создадете удобен простор за и

Геометрискиот мотив на овој привлечен килим изгледа речиси тродимензионалношто го прави динамично, мо�

Ажурирајте го вашиот декор со Тепихот На Југозападната Ацтечка област Јареци Со живописен дизајн, Јаре�

Внатрешна Или Надворешна Подлога 24х36 со специфични уметнички дела на аиредел териер од раса Добредојдо

Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја...

Колекцијата Тулса се потпира на курирана низа традиционални персиски, Југозападни и марокански дизајн�

Додадете последен слој текстура на вашето крајбрежно повлекување кога ќе го прикажете прекрасниот Теп�

Од излевање и тренинг за тенџере до винска ноќ, вашиот нов тепих отпорен на дамки лесно го штити вашиот п

Изработена во САД од 100% Полиестерски рамен ткаен шенил Ние даваме се од себе за да обезбедиме најточни и

Симплистичките, но привлечни килими Од Колекцијата Чичи без напор служат како примерна претстава на мо�

Додадете парче мебел инспириран од италијански јазик во вашиот дом со нашата Колекција Росо...

Колекцијата Тулса се потпира на курирана низа традиционални персиски, Југозападни и марокански дизајн�

Додадете елемент на стил во затворен простор со неверојатна Земја Колекција На Плетенка Килими Со Подо�

Овој рачно ткаен Килим Од Индиска област е изработен од памук, со современ дизајн и модерни бои...

Моќност на полипропилен и полиестерски куп Во Турција, Колекцијата Бјанка е изградена за да издржи густ

Опуштете се во удобноста на вашиот дом со модерната Колекција Монако без напор Различните мотиви, почну

Додадете елемент на стил во затворен простор со неверојатна Земја Колекција На Плетенка Килими Со Подо�

Please wait...