0
clear
  • Елара Цврста Кујна Завеса И Ниво Во Собата
  • -20%
  • -20%
Елара Цврста Кујна Завеса И Ниво Во Собата

Елара Цврста Кујна Завеса И Ниво Во Собата

DEN 187.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

Донесете свеж, модерен и елегантен изглед во секоја просторија со оваа мала завеса на кујнскиот прозорец со свеж зачудувачки Цврст дизајн. Тие ќе ви ја обезбедат потребната приватност и ќе овозможат вистинска количина на светлина во секоја просторија. Секоја завеса изработена од жакард ткаенина. Совршен за кујна, соба за перење или бања за гости. Вклучени : (1) Валанс & (2) Нивоа. Полиестер. Донесете елеганција во вашиот дом со овие модерни прозорски проегирни нивоа кои ќе додадат допир на елеганција во исто време да бидат практични. Обезбедува приватност и филтрира светлина. Машинско перење во ладна вода, користете само белило без хлор кога е потребно, исушете го сувото ниско и топло железо по потреба.

Главните својства

Избор на купувачот

Панелот За Завеси Со Вкрстен Крст харпер додава допир на кралско семејство на секој прозорец.  Секој па�

Третман на прозорци проѕирните завеси даваат лесен, романтичен и воздушен изглед на просторијата дозво

Лесна употреба на лесна нега Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предме�

Симфонискиот громет панел е цветен над печатење што содржи прекрасна лоза како цветна покривка на цели�

Ние нудиме различни големини и бои за вас, пред да висат завеси за гуми, ве молиме измерете ја ширината н�

БЛОКИРАЈТЕ ЈА БУЧАВАТА до 40% : нашите триткаат панел завеси го пригушуваат звукот за да можете да работи�

Материјал : ленен изглед проегирните завеси се изработени од луксузна полиестерска ткаенина со текстур

Завесите ви овозможуваат Модерен моден стил на домот е професионален производител на домашен декор, ни�

Џеферсон вештачка свила полу проегирните завеси даваат лесен, романтичен и воздушен изглед на простори

Зголемете ја драмата на вашата елегантна дневна соба со додавање На Овие Завеси За Геометриски Модни Пр

ПОСТАВЕНИ ПАНЕЛИ : Продадени по сет, вклучувајќи 2 панели Овие завеси лесно се закачуваат со големи шипк�

Повеќе Прилики : тие не се погодни само за надворешен простор како трем, двор,кабана,итн Обезбедена прив�

Тхд Воил Проегирните Панели За Завеси Ќе ги оживеат вашите внатрешни простори со чувство на воздухопло�

Домашен ДекорМалите Завеси одговараат на повеќето места и можете да ги користите како нивоа или завеси.

Во Живо, Љубов, Се Смеат Ниво И Валанс Прозорец Завеса компонира убави, печатени зборови и печатени ткае�

Најлесен начин за ажурирање на вашиот домашен стил е Со Цврстите Класични Модерни Завеси за Затемнувањ�

Опискарактеристика3 бои за ваш избор, 76*60см / 76*92см / 132*46см / Џебен Наслов До 3 инчи За секој панел, погоден �

Основната Шема За Вечера Ниво На Прозорци и Комплет Од 3 Парчиња Валанс Е совршено решение за оние кои са

Дајте му на вашиот дом раскошен стил и енергетска ефикасност што ја заслужува со Нашата Домашна Суштина

Вклучен пакет : Само 1 x Завеса (Ако треба да ја покриете двете страни на прозорецот, можеби ќе треба да ку�

Преуредување во предвремени Со Затемнување Солидна Термапанел СобаЗатемнување Завеси...

Донесете опуштено, секојдневно чувство во вашиот дом со задебелен кавијар црна и светла чили пиперка цр

Го барате тој завршен допир во собата на вашето малечко? Овој Панел За завеси За филтрирање На Светлинат

Please wait...