0
clear
  • Фатази Фустани За Жени Женски Секојдневен Фустан Со Фустан Од Плажа Со Кратки Ракави Шлиц Странична Страна Лето Долго Здолниште Сарафан
  • -20%
  • -20%
Фатази Фустани За Жени Женски Секојдневен Фустан Со Фустан Од Плажа Со Кратки Ракави Шлиц Странична Страна Лето Долго Здолниште Сарафан

Фатази Фустани За Жени Женски Секојдневен Фустан Со Фустан Од Плажа Со Кратки Ракави Шлиц Странична Страна Лето Долго Здолниште

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Женски Секојдневен Фустан На Плажа Со Кратки Ракави Фустан Пресечена Страна Лето Долго Здолниште Сарафан. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 280гр. големина На Пакетот : 26х23х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Фустани Чипка Жени Корални Свечени Фустани За Јуниорисредна Табела : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" : 104cm/40.94" ракав : 17cm/6.69" Должина : 143cm/56.30"Големина : M Биста : 102cm/40.16" : 108cm/42.52" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 144cm/56.69"Големина : L Биста : 108см/42.52" : 112см/44.09" ракав : 19см/7.48" должина : 145см/57.09"големина : xl Биста : 114см/44.88" : 116см/45.67" ракав : 20см/7.87" должина : 146см/57.48"големина : ххл Биста : 120см/47.24" : 120см/47.24" ракав : 21см/8.27" должина : 147см/57.87" рачно миење ладно и висат суво. Празнични Фустани За Жени; Гроздобер Фустан За Жени; Гроздобер Фустани; Костими За Жени; Косплеј Костими За Жени; Секси Костими За Жени; Женски Фустани; Цветен Фустан За Жени; Фустани Со Долги Ракави За Жени; Фустани За Жени 2022; Дозвола За Зделки; Дозвола За Продажба; Божиќни Фустани; Фустан За Вљубените; Подароци За Роденден; Подарок За Жени, Мода; Жени; Фустани; В-Врат; Лето; Цврст; Секојдневен; 1/2; ракав; Одмор; Плажа; Џебови; мини Фустан. Рачно Миење. Материјал-Мешавина Од Полиестер.Растеглив, мек и Удобен. Погоден За Сите Сезони. Повод - Нашиот Макси Шлиц Фустан Е Толку Симпатичен! Овој Летен Фустан Е За Патување,плажа,забава, дневно, одмор! Облечете Се Со Ѓердан Од Шевронен, Цветен Ѓердан, Едноставна Нараквица За Тресење, Плик Со Патент Со Плик Стела, И Блок Сандала Со Потпетици.

Главните својства

Избор на купувачот

Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Ф

Специјалниот Дизајн Без Ракави Прави Да Изгледате Уникатно И Шармантно Во Толпата (Целото мерење во см �

31 '' Големина : xl САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 114cm / 44 : Type Leptern Type : Printing Style : Mase, Causal What What : 1pc Women Fouss

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2 Карактеристика : Женски Сарафа

Можете да купите различни стилови на женска и машка облека во Цетрио : Мали САД : 4ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8ЕУ

Големина : С Биста : 94см / 37.01" Рамо : 39см / 15.35" Половината : 88см / 34.65" Колк : 112см / 44.09" Должина : 93см / 36.61"Големи�

НатпреварЦветниот Макси Фустан Со Потпетици Или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне

37" Колк : 120cm / 47.09 "Должина : 90см / 35.43" Колк : 112cm / 44.43 "Половината : 75см / 29.53" Колк : 100см / 39.16 "Половината : 85cm / 33.�

47"Length : 139cm / 54.39" рамо : 58cm / 22 Квалитет На Кој Можете Да Му Верувате : Вашето искуство е наш врвен приоритет,

fall и одлично за секојдневно носење.Големина шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА / АУ : 8 ЕУ : 34 БИСТА

Соодветен Фустан За Жени Фустан Со Отпечаток Без Ракави Плажа Сарафан Секси Џеб Моден Фустанкарактерис

Женски костим за капење со умерено намалување и долна покриеност Ноќта На Вештерките Дозвола ренесансн

: ХГолема Биста : 116см / 45.43" фустан / женски фустан / фустан за жени / вестидос де новија / женски фустан / жен

Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојд

Женски Цветен Принт Долг Ракав Екипаж Долг Фустан Плажа Секојдневен Макси Сарафанкарактеристики : изра

Тип на ставка : Женски Круг Деколте Миди Фустан Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Полиестерко�

Ве молиме, дозволете 13см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам Повод Едноставен и

Класичен Сарафан За Гардероба Карактеристика : Бохо Фустани, Фустан Со Обвивка Со Кратки Ракави, Фустан

Детали за производот : Овој занает за облека со внимателен фокус на ткаенина и одговара Пристапен, вист�

КОПЧЕТО Е посветено на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои,

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени V Вратот Миди Фустан, 3 / 4 Ракав Туника Фустан, Повик Маица Фустани, Лето С

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

Пакетот вклучува : 1 Парчиња Фустан Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја о�

52 "Половината : 112cm / 44 Бептер Летни Фустани За Жени Печатење На Денот На Независноста На Жените Лабав Сар�

Големина Големина Online 24 часа Онлајн : Професионален 24часовен тим за услуги може да ви помогне секогаш к�

Летниот фустан за вратот е изработен од Полиестер и памук, висококвалитетните ткаенини ве прават удобн�

Тип на ставка : Женски Круг Деколте Миди Фустан Пол : Жени Жена, Дами,Дама,Женскиматеријал : Полиестеркол

Женски Секојдневен Фустан, Летечки Ракав VВратот Шупливи Еднобојни Лабави Фустани Од АЛинија...

Please wait...