0
clear
  • Базиреј Женски Краток Ракав Круг Вратот Миди Фустан Женски Полка Дот Кукла Јака Мода Печатење Партија Полите Фустан Црвениот
  • -20%
  • -20%
Базиреј Женски Краток Ракав Круг Вратот Миди Фустан Женски Полка Дот Кукла Јака Мода Печатење Партија Полите Фустан Црвениот

Базиреј Женски Краток Ракав Круг Вратот Миди Фустан Женски Полка Дот Кукла Јака Мода Печатење Партија Полите Фустан Црвениот

DEN 516.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тип на ставка : Женски Круг Деколте Миди Фустан. Пол : Жени Жена, Дами,Дама,Женскиматеријал : Полиестеркол : Црвена,Вино,Сина,Црна,Бела,Жолта,Зелена Облека Должина : Средна Должина Дебелина : Умерен Стил : Секојдневна,Улична Мода,Стил На Препи, Бохо Стил. Сезона : Пролет, Лето, Грижа За Автоматско Перење : Миење Раце,миење машини и суво закачување, не користете пакет за белило вклучени : 1 Парчиња Фустани. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Овие женски фустани се направени Од Полиестер многу меки и кул во лето. Карактеристики : Краток Ракав ,Тркалезно Деколте,Полка Точка, Миди Фустан. Натпревар : Можете да спарите Високи потпетици и Стилска торба со неа, особено со модни капи или кул очила за сонце, ќе се појави поинаков прекрасен изглед. Нашите опсези на големини одговараат за сите типови на тело. Без разлика дали сте тенок или дебел, овој фустан е за вас. Носете го и ќе бидете полни со шарм!. Машинско перење или рачно Перење /Сушење На Линија /Не Избелувајте.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : S Bust : 90cm / 35.43 '' Должина : 140cm / 55.12''Size : M Bust : 96cm / 37.80 '' Должина : 141cm / 55.51''Size : L Bust : 102cm / 40.16 'Должина : 14

Едноставно и едноставно   Моден дизајн, Сосема Нов, квалитетен!   Информации за производот : Материјал :

Совршен за секојдневни, секојдневни, деловни, канцелариски, колеџ или состаноци, додека ви обезбедува с�

52 "Половината : 112cm / 44 Бептер Летни Фустани За Жени Печатење На Денот На Независноста На Жените Лабав Сар�

①Широки Прилики】 Овој симпатичен резервоар е одличен за шопинг, училиште, клупска облека, запознавање,

Ве молиме, дозволете 13см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам...

57"Големина : L Биста : 106cm / 41.80" Должина : 130cm / 51 фустани за жени 2023 секојдневни, секси фустани за жени,цветен

♔a1 : Ве молиме, погледнете во нашата табела со големина на продавницата на производот Измерете и избере�

40" Рамо : 40см / 15.78" должина : 134 Прилики : Забава, запознавање, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќно излегув

35" ракав : 27см / 10.20" половината : 128см / 50 Овој Цветен Фустан Совршено Одговара За Секојдневно, Датира, Шопи�

31 '' Големина : xl САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 114cm / 44 : Type Leptern Type : Printing Style : Mase, Causal What What : 1pc Women Fouss

Макси фустан, тоа е стил на забивање во стил Ништо не го победи без напор чувството и полираниот изглед н

Женски Летен Секојдневен Кружен Врат Плажа Без Ракави Печатен Фустанкарактеристики : 1.Материјал : Поли�

Женски костим за капење со умерено намалување и долна покриеност Ноќта На Вештерките Дозвола ренесансн

ДИЗАЈН НА КАРАКТЕРИСТИКИ Женски Фустани, Секојдневен Стил, Мек Фино плетен Материјал Од Вискоза, Лесен

Please wait...