0
clear
  • Фулертон Лежалка, Кафеава Врзана Кожа Натпревар
  • -20%
  • -20%
Фулертон Лежалка, Кафеава Врзана Кожа Натпревар

Фулертон Лежалка, Кафеава Врзана Кожа Натпревар

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Рокерскиот лежалка Ахерн нуди удобност, стил и вредност за секој дом. Мазниот шампионски тапацир од ткаенина обезбедува релаксација од седиште до пети со лесно достапна надворешна рачка за ракување со механизмот за лежење. Предупредувањеовој производ може да ве изложи на хемикалии, вклучувајќи Формалдехид (гас), за кој Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикува рак или вродени дефекти или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на www.P65 Warnings.ca.gov.Specifications Includes : Само Еден Лежалкиуслов : New Will Com[поставете Го Потребното склопување на просторот за живеење. Рокер Движење . Лежечко Седиште со Надворешна Рачка за Влечење на Бравата. Дрво И Метална Рамка. Цврсто Перниче За Грбот и Седиштето. Перница Врвот Потпирач За Раце. Седиште : Џеб Калем . Пластична Заштитничка Нога. 21" Висина На Седиштето. 23" Длабочина На Седиштето.

Главните својства

Избор на купувачот

100% Полиестерултиматен КОМФОР Возвратете се и опуштете се со софата за навалување На Сметката ;onomономск

Овој стол за лежење ткаенина работи за дневната соба, канцеларијата и спалната соба Ако претпочитате да

Седнете за големата игра во вашиот нов лежалка за едрилица Со овој рачен лежалка, ќе се чувствувате подг

Вклучува : 1 Лежалка За Напојување со USB приклучок за полнач Цврста Рамка И Механизми За Долг Животен Век

Винего Еден Лежалка Со стп кожа, Мулти Опции На Располагање Лежалка За Домашно Кино Винего Изработена о�

Вкупната релаксација е едноставна како и одморот во прегратката на Трилерот Моќ Вртливиот Едрилица Леж

Бретонската колекција од Фин Мебел За Подлога Е совршено намалена и великодушно обложена колекција на �

Нашиот експанзивен лежечки стол за дневни соби и спални соби обезбедува релаксација на целото тело сек�

Без разлика дали ви треба мала помош од седечка положба до стоење, или исто како и идејата да го "напојув�

Опуштете Се Прекрасен Стол : со лежечки, звучник, лулка, масажа, загревање и карактеристики на вртење...

2насочниот Лифт Стол Честер Твил покажува супериорна функционалност и максимална удобност Идеален за п

Работете во удобност со овој целосно тапациран едрилица и соодветен отомански Двете парчиња се покриен

Колекцијата на софи За лежење Зуриел е прекрасен избор за секоја семејна соба, комбинира луксузна вешта

Компактната големина Е Идеална за живеење во стан и мал простор, искористувајќи ги придобивките од стил

Гушкајте се во овој декадентно кадифен Лежалка Лидија Парчето е тапацирано во топла и земјена кафеава к

Лежалката Има Преголема Потпора За Глава И Грб Вештачка Кожа Тапацирана И Преполнета Максимална Удобно

Удобен и луксузен, Лежалката За Подножје Е добредојден додаток за мебелот во вашата дневна соба...

Овој модел нуди мека подлога, одлична лумбална поддршка и целосно седење со кочии Останете седнати наза

Постигнете крајна удобност со колекцијата софа Зуриел Секое парче нуди моќно движење, совршено за филм�

Please wait...