0
clear
  • Готју Модни Фустани Женски Секојдневен Моден Принт Со Кратки Ракави Фустан За Забава До Колена До Вратот Портокал
  • -20%
  • -20%
Готју Модни Фустани Женски Секојдневен Моден Принт Со Кратки Ракави Фустан За Забава До Колена До Вратот Портокал

Готју Модни Фустани Женски Секојдневен Моден Принт Со Кратки Ракави Фустан За Забава До Колена До Вратот Портокал

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Погоден за различни прилики, може да носи личност дома или на работа.09" половината : 96см/37.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.37" големина : 2xl сад : 12 Велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 112см/44.Многу кул за носење, Нов Изглед, 3. Изработени од висококвалитетни и удобни материјали, не лесно оштетени.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата.94" големина : 4хл сад : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 124см/48.40" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.73" женски обичен моден печатење КРАТОК ракав v-ВРАТОТ КОЛЕНОТО ДОЛЖИНА ПАРТИЈА ФУСТАН ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ЈА табелата СО ГОЛЕМИНИ пред да нарачате.37" половината : 84см/33. Карактеристики : 1.46" половината : 102см/40.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5.16" должина : 104см/40. Долгите здолништа имаат уникатен шарм што ве прави достоинствени и елегантни.71" Должина : 96см/37.73" половината : 90см/35. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Тоа може да биде идеален подарок за вашата сакана или значаен друг; било да е тоа роденден, посебна пригода или едноставно да сакате да расипете некој што навистина го заслужува тоа.80" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100СМ/39. Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Декорација На мешавина Од Полиестер : Нема Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно миење раце и миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧИЊА ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.

Главните својства

Избор на купувачот

Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија 4 Модерен дизајн на изглед ве прави поп

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.Опис : Пол : Жени Жен�

Тинејџерите и јуниорите можат да изберат фустани слични на светки, светки и принцези за матура, враќање

52" ДОЛЖИНА : 144см / 56 Овој женски летен фустан е Лабав фит, Секојдневен, Костум за летните денови...

Забелешка!!!Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И На

Овој врв може да се измие со машина и брзо се суши Специјалниот дизајн со цврста боја го прави фустанот п

Женски Летни Фустани За Сонце Долги Ремени За Шпагети Цветен Секојдневен Долг Макси Фустан Без Ракави З

Ќе ви донесеме висококвалитетна услуга по продажбата Карактеристика : Летните Фустани за жени доаѓаат �

Класичен Сарафан За Гардероба Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење НатпреварМакси Фустан

Please wait...