0
clear
  • 40 OD 5 8 ID 1 P raven архитектонско одделение ПВЦ прободен тавански медалјон, злато
  • -20%
  • -20%
40 OD 5 8 ID 1 P raven архитектонско одделение ПВЦ прободен тавански медалјон, злато

40 OD 5 8 ID 1 P raven архитектонско одделение ПВЦ прободен тавански медалјон, злато

DEN 4735.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна украс за вашиот дом. ПВЦ материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање на производ, додека сопствената рачна завршена метална текстура ви нуди софистицирана фокусна точка што ја барате. Димензии : 40 "OD X 14 5/8" ID X 1 "стр. Единствени и реални четкани метални завршувања. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот, како парче изјава за таванот, или како wallиден мотив, или како wallиден мотив, или како wallиден мотив . Лесни, лесни за инсталирање и долготрајни. Достапни се современи, современи и елегантни опции.

Главните својства

Избор на купувачот

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и создадете безвременска фокусна точка со евтин лесно инсталиран �

Збогатете го и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон Еден повол�

Нашите колекции на таванот медалјон се моделираат по оригинални историски обрасци и дизајни...

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и создадете безвременска фокусна точка со евтин лесно инсталиран �

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори...

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна у

Медалјоните на таванот ја донесуваат вашата соба во живот со додавање на уникатен дизајн елемент што да

Збогатете и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон Еден поволен �

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и создадете безвременска фокусна точка со евтин лесно инсталиран �

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од најквалитетен материјал, достапен за дел од ц

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна у

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори...

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од најквалитетен материјал, достапен за дел од ц

Медалјоните на таванот ја донесуваат вашата соба во живот со додавање на уникатен дизајн елемент што да

Please wait...