0
clear
  • Pxiakgy Жените V Вратот Трегери Бохо Фустан Дами Лето Плажа Цветни Фустан Макси Кафтан Повик Без Ракави Фустан Бела+XXL
  • -20%
  • -20%
Pxiakgy Жените V Вратот Трегери Бохо Фустан Дами Лето Плажа Цветни Фустан Макси Кафтан Повик Без Ракави Фустан Бела+XXL

Pxiakgy Жените V Вратот Трегери Бохо Фустан Дами Лето Плажа Цветни Фустан Макси Кафтан Повик Без Ракави Фустан Бела+XXL

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.37" должина : 86см/33.34" Должина : 87см/34. €Карактеристики v-Вратот, Вратоврска Пред, Шпагети Ремен, Отворен Грб, А-Линија Стил, Копчето Надолу Дизајн, Миди Фустан. ①Стилот и модата ве прават попривлечни €Натпревар€ Џеб Без Ракави Летен Фустан : овој фустан може да биде како линија коктел свадба гостин партија фустани или ретро женски v вратот шпагети ремен а-линија лето секојдневен фустан. Дама Фустан.31" Должина : 88см/34. Пакетот вклучува Фустан ОД 1 ПАРЧЕ повластената цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. Ве прави елегантни и сјајни кога го носите.28" ДОЛЖИНА : 89см/35.25" големина : XL САД големина : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 14 ЕУ ГОЛЕМИНА : 40 биста : 110см/43.46" Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 36 биста : 100см/39.65" големина : XXL Сад Големина : 12 велика британија големина : 16 еу големина : 42 БИСТА : 115см/45.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.40" должина : 85см/33.Жените V Вратот Трегери Бохо Фустан Дами Лето Плажа Цветни Макси Кафтан Фустан Без Ракави Точка Специфики Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Ниту Една Облека Должина : Редовна Должина На Ракавот : Јака Без Ракави : V Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Причинско-Последични Карактеристики : € Материјал За еднобојните, тој се спушта до крај напред, а ремените за шпагети се прилагодливи.86" големина : л големина На Сад : 8 велика британија големина : 12 ЕУ ГОЛЕМИНА : 38 БИСТА : 105СМ/41.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. фустан за лулашки за жени фустан со оглавник женски макси фустан плус големина зимски фустан фустан за маица фустан за забава фустан за венчавки фустан со точки фустан за жени женски фустан кошули бохо венчаница целокупен фустан девојки зимски фустан краток фустан за жени плус големина венчаница фустан за венчаница породилна фотографија фустан за принцеза фустан за гроздобер фустан фустан за фустан од памук фустан за девојки фустан без прерамки розов фустан фустан со долги ракави фустан со бел фустан од Чипка Фустан фустан матурска облека плус големина црн фустан фустан со џебови тексас фустан туш фустан свадба.

Главните својства

Избор на купувачот

Модерен Женски Секојдневен Фустан Со Печатени Ракави Со Долги Ракави Со Долги Ракави...

Прилика : Daily Bust : (И)32,534,5 инчи, (М)34,536,5 инчи, (Л)36,538,5 инчи, (XL)4042 инчи, (2 XL)4345 инчи Повеќе информации за големи�

Големина : М Биста : 88см / 34,65" Половината : 74см / 29,13" Должина : 75см / 29,53" Големина : Л Биста : 92см / 36,22" Половина

Женски Плетен Долг Фустан Без Ракави, Шарена Цветна шема Без Грб Тенок Фустан Со Кружен Врат, Секојдневн

Миење на рацете и машината што може да се мијат, суво чисто . Пол : жени Модели : Графикон за печатење :...

35" половината : 110см / 43.Што добивате : 1xwomenени Должина На Облекување : Редовна нега На Облека : миење раце /

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Без Ракави Тип На Ше�

76"големина : xl Биста : 105см / 41 Тежина на пакетот : 300гр Повод : Посоодветен Е За Секојдневно Носење, Класна З

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.+ БоиЦврст / Разнобоен+ СтилСтилско / Сек

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина на облека : Редовна Должина на ра

94" Рамо до ракав : 79см / 31 Пол : Женска Пригода : Секојдневен,Забавен, Дневен Фустан Со Фустани За Градник З�

18" Должина : 155cm / 61.Добро дизајнирано,опуштено, летото ве прави попривлечни 4.27"големина : м сад : 6 велика б�

Lutmanенски летен моден случај на обичен цврст фустан од рамо Материјал : Полиестерско влакно Боја : Како ш�

18"Големина : M Биста : 92cm / 36.22" Половината : 72cm / 28.77" Должина : 130cm / 51.94" половината : 84см / 33 Стил На Дизајн : Ве �

It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2 фустани з

Please wait...