0
clear
  • Бесплатно склопување женски фустан со ребрести џемпери без ракави, лесен, големини XS-xxxl
  • -20%
  • -20%
Бесплатно склопување женски фустан со ребрести џемпери без ракави, лесен, големини XS-xxxl

Бесплатно склопување женски фустан со ребрести џемпери без ракави, лесен, големини XS-xxxl

DEN 239.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лето и облекувањето е лесно. Вашата нова една и направена е тука. Облеката со ребрести џемпери со ребрести собранија е тој изглед на кривата, кој го запре прикажувањето што ја започнува температурата нагоре. Едноставно, лизнете го, додадете неколку клинови потпетици, додатоци што се појавуваат и подгответе се да го убијат денот. Само на. Материјал : 81% вискоза/19% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : тенок. Должина : Миди фустан; 42,5 ”долг од висока точка на рамо за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Џебови никој. Карактеристики : U-Neckline; Текстура на рамен ребро; истегнат; нелиран. Ребреста миди џемпер фустан за жени од слободно склопување.

Главните својства

Избор на купувачот

Материјал : Полиестер Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сл�

Женски Секојдневен Фустан Со Цврста Боја Секси Пуловер Со Висок Струк Тенок Фустан Во АЛинија опис инфо

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : лежерна должина на Ракавот : Кра

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall

Коктел фустани со ракави, жени обични лабави кружен врат боемски цветен фустан краток ракав плус коктел

Совршен е за лето, пролет и fall Женски Летен Фустан Цветен Принт Фустан Со Резервоар Без Ракави Со Тркале�

Сезона : Пролет, Зима Пол : Жени Стил : Дневен, Секојдневен, Фестивал Материјал : Полиестер Тип На Шема : Пе�

Жените Секојдневен Летен Фустан V Вратот Почвата Боја Три Четвртина Ракав Крпеница Плажа Фустан Sundr Мат�

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, прија

Женска Долна Облека Жартиера Појас Порибување Хулахопки Мрежести Отворање Хеланки Шупливи Панталони З

Само Пребарувајте " Оливен", или ќе добиете повеќе за намалете го тоа што го бараме е да ви обезбедиме нај

Женски Летен Боемски Квадратен Врат Цветен Принт Возбуда Гроздобер Лелеав Одмор На Плажа Долг Миди Бох�

Благодарам .50" рамо : 38cm / 14 Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина".Големина : S Биста : 78cm / 30.13" голем�

женски секојдневни фустани / летни фустани за жени / гроздобер фустан / фустан надвор од рамо / лелеав фус

Женска Еднобојна Секси Светки Висок Струк Средна Должина Завиткајте Во Стилот На Градите Есенски И Зим�

44" половината : 80см / 31.Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но

€Внимавајте на инспирацијата за трендови, ексклузивни соработки со брендови и стручни совети за стили�

76"големина : xl Биста : 105см / 41 Тежина на пакетот : 300гр Повод : Посоодветен Е За Секојдневно Носење, Класна З

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Материјал : Полиестер Функција : Печати Прилика : Одлично За с�

16" Должина : 78см / 30 Женски Обичен Плажа Здолниште Суспендиран Тип Обичен Модел Печатени Анти Памук Фуста

22" Половината : 76cm / 29 Прилика : Овој Фустан Е Избор За Вашето Секојдневно Носење, Активности На Отворено, �

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, прија

21"Size : XXLBust : 101cm / 39.24"Size : LBust : 87cm / 34 Опис сезона : Лето : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина Без Об

Ги прифаќаме чувствата и мислите на сите луѓе Фустани надвор Од Рамото За Жени Бохо Макси Фустан Течен Ч

Please wait...