0
clear
  • Женски бодикон Фустан Плоштад Јака Ракав Долг Ракав Фустан Висока Еластична Мрежа Тенок Фустани Девојка
  • -20%
  • -20%
Женски бодикон Фустан Плоштад Јака Ракав Долг Ракав Фустан Висока Еластична Мрежа Тенок Фустани Девојка

Женски бодикон Фустан Плоштад Јака Ракав Долг Ракав Фустан Висока Еластична Мрежа Тенок Фустани Девојка

DEN 495.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Машинско перење и не е потребно пеглање.80" Должина : 75cm/29.40" ракав : 66см/25.10" плоштад Јака ракав долг ракав фустан висока еластична мрежа Тенок здолниште карактеристики на девојките : € материјал ● лесна полиестерска Ткаенина, дише и никогаш не се збрчка.92" Големина : L Биста : 90cm/35.Пакетот вклучува : 1 фустан €Материјал : 95% Вискоза, 5% спандекс.●Прилики}тенок дизајн обичен дуксер фустан за подобрување на вашата фигура д, менување на вашите стилови помеѓу секојдневен и елегантен, шармантен за одмор, шопинг, секојдневен живот и забава.50" ракав : 63cm/24.20" Должина : 76cm/29. Ткаенината е многу удобна и еластична, што ја прави лесна и идеална за лето. Елегантни фустани за женско секојдневно лето.

Главните својства

Избор на купувачот

Шудагенг Летни Фустани За Жени Без Ракави Мини Краток Длабок VВрат Мини Цветни Сини 2 XL Ве Молиме,Не Само

Оваа ткаенина за мини фустан без ракави е супер мека, истегната и лесна за мека, пријатна есен, зима и про

Големина на облека : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Како Трета Од Лево, А не Големина, ПРЕД�

ДвоРрифик! Ова без граници Juniors Twofer Mini Coop Neck Fuest ќе го задржи вашиот стил кул и удобен со комбинирање на сл

Дами Американско знаме печатени оглавник без ракави вратот шупливи фустан жените капчиња плете шуплив�

Големина : S Биста : 90cm / 35.43" Половината : 84cm / 33.07" Должина : 96cm / 37.80"Големина : M Биста : 94cm / 37.01" Половината : 89cm

Оваа ткаенина за Мини Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и проле

35'' Sleeve : 18cm / 7 Со трендовски моден дизајн на екипажот на вратот, совршен за секојдневниот живот, шопинг, п�

Симпатична, случајна и подготвена да го преземе денот Фустанот на квадратниот врат на времето и Тру е то

Прилика : Едноставен И Секојдневен Дизајн Го Прави Погоден За Сите Секојдневни Носења и свечени Прилики

Шпагети ленти, кои се среќаваат со прилагодливи ленти, на врвот на овој фустан за почеток на забава напр�

Елегантен фустан од каросерија од без граници е задолжителен шоушоу во гардероба на секоја жена Ребрес�

Носењето на едно и сторено парче како овој фустан од американското асоцијација Поло е веќе доволно едно

Опис : Материјал : 100% Полиестер, Мек и Удобен, Прави да се чувствувате добро Дизајн : Цветен Принт, Врвка, �

Подарок : нашиот фустан е основниот фустан за жените wardrobe Повод : Одличен фустан за жени секојдневен / пл�

Може Да Го Носи Сам Во Пролет И Лето, И Палто И Јакна Ќе Биде Идеален Натпревар Во Fall И Зима.16" должина : 89с�

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД БАРДО и откријте ги сите стилски парчиња што имаат да ги

Женско Летно Плисирано Затворање На Грбот Без Ракави Обичен Елек Карактеристики : Моден дизајн, Сосема �

Женски Моден Еднобоен Удобен Лежерен Фустан Од Тантела Со Широк Краток Ракав карактеристики : 1...

Жените Секојдневен Едноставен V Вратот Кратки Ракави Долг Фустан Повеќебоен Градиент Печатење Пресек Д

Please wait...