0
clear
  • Барби ткаенина моден печат
  • -20%
  • -20%
Барби ткаенина моден печат

Барби ткаенина моден печат

DEN 527.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Создадете забавни мода на ткаенини за Барби! Подигнете ја сцената на Барби и слој убави ткаенини и додатоци на сцената. Спуштете го горниот слој за да ги видите убавите лесни дизајни што ги создадовте. Совршен за мали дизајнери. Секој моден дизајн изгледа одлично секој пат! Вклучува торба за складирање за чување на сите ткаенини и модната сцена. Вклучува : Сцена на модели на ткаенини, сватови на ткаенини и ткаенини Трим Барби Бидете вистински моден дизајнер : Децата ќе научат да ги цртаат своите омилени ликови во ниеден момент! Ламинирана табла „Портфолио“ се отвора за да открие картички за печатени картички, подлога за мрежни хартии за вежбање за цртање на знаци и материјали; Молив, маркери, креони, налепници, бришење. 'Рбетот вклучува цврста рачка за да може да се одржи како портфолио. *Вклучен фиока за приказ.

Главните својства

Избор на купувачот

Работејќи со експерти од целиот свет, рачно насликаните реплики На Колекта се точни и одобрени од палео�

Хоп на овој воз чу врзан за забава со Куклата Челзи и нејзините две миленичиња кученце и маче кои секој и

Дц супер Херој девојки акција кукли се подготвени да се тркалаат во акцијана ролери дерби! Сега можете д

Донесете ја дома стилската акција со акционите фигури На Wwe superstars Сликата содржи артикулација, детали с�

Куклите на Дизни Тинк и Перивинкл 2пакет се засноваат на хит филмот „Дизни самовисти“ "Тајната на крилј

Тоа е крик На Гробиштата Градина Партија Од Мега Блокс Чудовиште Високо, и сите умираат да влезат! Изгра�

Облечете ја омилената песна и подгответе се да танцувате со Hello Kitty во пакетот Go Овој сет одговара на цел�

Проверете ги овие живописно слатки Шарми на Харајуку тематски за секој член НА HJ5 : G, Loveубов, Ангел, Музик

Соберете ги сите за супер херој и датуми за играње миленичиња кои се надвор од овој свет! Секој се продав

Ставете насмевка на лицето на вашиот млад обожавател со оваа најтешка колекција на миленичиња за милен�

Работејќи со експерти од целиот свет, рачно насликани реплики на колекциите се точни и одобрени од пале�

Продавницата за миленичиња им дава моќ на девојчињата да "Биди кој сакаш да бидеш "! Со носивост на необи�

Овој прекрасен ѓердан со накит се одликува со многу посебно изненадување вашите најдобри пријатели Тре

Обучен да стане edеди, Ахсока е херој кој ја следи нејзината судбина да биде лидер! Замислете ги епските а

Извртување Погоден за носење Модерен! ! Воведување На Извртен Пец : светкавите скапоцени камења што се т�

Овие разновидни миленичиња само чекаат homeубовен дом! Ним им треба некој посебен да се грижи за нив и да г

Сите фигури На Шлајх се рачно насликани со детално моделирање и им овозможуваат на децата да учат додек�

Розова како небото во зори Бриса нежно лебди на трговските ветрови на потоплите клими Бриса е шарена ка�

Проверете ги овие живописно слатки Шарми на Харајуку тематски за секој член НА HJ5 : G, Loveубов, Ангел, Музик

Please wait...