0
clear
  • Ефулгенц Фау Кундан Камења Кристално Зелени Цветни Чокер Ѓердан Обетки Индиски Накит Сет Свадба Традиционален Боливудски Накит За Жени
  • -20%
  • -20%
Ефулгенц Фау Кундан Камења Кристално Зелени Цветни Чокер Ѓердан Обетки Индиски Накит Сет Свадба Традиционален Боливудски Накит За Жени

Ефулгенц Фау Кундан Камења Кристално Зелени Цветни Чокер Ѓердан Обетки Индиски Накит Сет Свадба Традиционален Боливудски Накит

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Висококвалитетно позлата, златен тон, долготраен, Пријателски За Кожата, хипоалергичен, изглед на квалитетен накит.Индиски кундански камен кристален чокер ѓердан невестински накит сет, овој антички традиционален, гроздобер, бохо, етнички, елегантен сет за накит чокер индиски накит, обетки од чокер ѓердан невестински накит комплет додатоци за костими за жени и невести додава традиционален допир на вашите ансамбли. Емајлиран, украсен со кристал, кристали, камења, вештачки бисер и кундан, му дава совршен традиционален изглед. Совршен комплет за невестински накит, облечете го ова со вашиот прекрасен традиционален фустан или венчаница на секоја свадба, забава, свршувачка, церемонија на прстен, матурска, годишнина или која било празнична или посебна пригода. Украсени со кундански камења, вештачки бисери и кристал, класичен спој на извонредна изработка и женска елеганција. Индиски традиционален комплет за невестински накит за обетки со ѓердан, Содржина : А) 1 Должина на Ѓердан x Ширина : 14" инчи x 2,8" Инчи (35,6 см x 7,11 см) со прилагодливо меко затворање на ресни б) Пар Обетки Должина x Ширина : 2,6 "Инчи x 0,8" Инчи (6,60 см x 2,03 см), Метал : легура.

Главните својства

Избор на купувачот

Одете глам со овие високополирани обетки од rhinestone Тие убаво ја фаќаат светлината, додавајќи искра на ва�

Ако сакате да го покажете најновото во Мода И Комплементи и Додатоци се од витално значење за вашиот изг

Насликајте ја вашата љубовна приказна со Овој Филигрански Комплет За Накит ОД 10к 0,05 Тцв Дијамант со Ѓер�

Опис Станува збор за креативни и извонредни дамски обетки, главно изработени од безбедни и нежни дрвени

Брилијантен накит за костими поставен со Форма На Солза за деверуша или невеста Пенлив елегантен крист�

Категорија : Рингматеријал : Нерѓосувачки Челик Завршна Обработка : Ип Црна(Јонска Позлата)Центар Камен

Совршен прстен за секоја пригода; вашата маскирна влошка од Мов од Даб ви овозможува да се вклопите во п�

Камењата во боја можеби биле третирани или симулирани Дијамант Камен Тежина : 2 кт природни 6ММ Скапоцен�

Креативен Лил Сис Биг Сис Загатки Комплементарни Сестра Приврзок Ѓердан Во Собата 2 пакети производ про

Божиќни Обетки Божиќни Креативни Празнични Обетки За Забави Обетки За Накит Обрачи За Жени карактерист

Додека нè привлекува да ви каже дека секое од овие славни парчиња мора да се купи индивидуално, ние веру�

Категорија : Рингматеријал : 925 Стерлинг Сребрена Завршница : Високо Полиранцентарски Тип На Камен : Синт

Новата Праска Срце Двојка Неа Засекогаш Неговиот А лејс Двојка Големина На Прстен513карактеристики : Тој

Рачно ткаени восок стринг нараквица боемски стил креативен темперамент нараквица за жени...

Овој титаниумски прстен од воздушно вселенско одделение е анодизиран сина и е отпорен на абење, издржли

Please wait...