0
clear
  • Џиаросвеј Пар Висат Обетки Геометриски Фау Кристален Накит Елегантни Долги Капки Обетки За Свадба
  • -20%
  • -20%
Џиаросвеј Пар Висат Обетки Геометриски Фау Кристален Накит Елегантни Долги Капки Обетки За Свадба

Џиаросвеј Пар Висат Обетки Геометриски Фау Кристален Накит Елегантни Долги Капки Обетки За Свадба

DEN 243.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : дизајнот На Геометриска форма е многу уникатен, модерен и ве одржува во првите редови на модата. И дизајнот со долг стил може да ја измени формата на вашето лице, правејќи да изгледате поубаво и шармантно.Украсен со вештачки кристал и кристали, овој пар обетки е многу сјаен, стилски и привлечен. И тоа е многу деликатно, додадете прекрасен елемент во вашата облека.Изработен од добра легура, кристали и материјал од вештачки кристали, овој пар обетки е безбеден и удобен за носење.Должината на обетките е околу 10см, ширината е 3см.Парот обетки се погодни за свадба, забави, одмор, патување, состаноци или секојдневно носење.Име На Предметот : Обеткиматеријал : Вештачки Кристал,Кристал, Легуристил : Мода. Пол : Жени. Карактеристики : Долги, Сјајни, Лесни Детали За Големина : Големина : 10см х 3см/3.94 "х 1.18" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар Обетки дизајнот Со Геометриска форма е многу уникатен, модерен и ве одржува во првите редови на модата. И дизајнот со долг стил може да ја измени формата на вашето лице, правејќи да изгледате поубаво и шармантно. Украсен со вештачки кристал и кристали, овој пар обетки е многу сјаен, стилски и привлечен. И тоа е многу деликатно, додадете прекрасен елемент во вашата облека. Изработен од добра легура, кристали и материјал од вештачки кристали, овој пар обетки е безбеден и удобен за носење. Должината на обетките е околу 10см, ширината е 3см. Парот обетки се погодни за свадба, забави, одмор, патување, состаноци или секојдневно носење.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики* различни форми како цвеќиња,ѕвонче,срце,лисја,ѕвезди итн, како ваш избор.* Ретро Накит З�

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 715 Дена За Да Го Добиете Пакетот...

18к Златен Преклоп 20 Мерач Елегантна Чиста Жица Едноставно Најдобрата Стилска Жица За Уши Продадена Как�

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ЛУКСУЗЕН ДИЗАЈН EARЕЛ ХАЛО ОБЕТКИ со ОБЕТКИ : внесете море од инспирација што ги имитир�

Крајбрежен накит Машки полиран со сина боја од не'рѓосувачки челик Франко ланец нараквица (6мм) 8 "Носете

Боемски Бисер Акрилик Ацетат Одбор Школка Обетки Женски Накит Подарок продажба точка : Едноставен И сти

Овој титаниумски прстен од воздушно вселенско одделение е анодизиран сина и е отпорен на абење, издржли

Рачно ткаени восок стринг нараквица боемски стил креативен темперамент нараквица за жени Материјал : Б�

Креативен Лил Сис Биг Сис Загатки Комплементарни Сестра Приврзок Ѓердан Во Собата 2 пакети производ про

Силвертон Надеж Срце СО АБ Кристално Зелен Ѓердан Од Шамрок И Комплет Накит За Обетки Од Детелина...

Бејзбол Обетки Гроздобер Обетки Модни Обетки Дами Обеткиза Оваа Ставка : Материјал обетка обетка обрач

Совршен прстен за секоја пригода; вашата маскирна влошка од Мов од Даб ви овозможува да се вклопите во п�

Опис : со минималистички ретро стил и декорација на геометриски форми, прстенот ви дава софистициран и с

Крајбрежен накит Машки полиран не'рѓосувачки челик лав глави Франко ланец нараквица 8,5 "Носете ја оваа �

Женски Прстени Двобоен ИП Розово Злато (Јонско Позлата) Нерѓосувачки Челик Прстен ОПИС ЗА ЖЕНИ ПРСТЕНИ �

Информации за производот : Тип : Материјал За Прстен : нерѓосувачки челик : Унисексинлеј материјал : нерѓ�

Дами Прстен Легура Позлатени 14к Розово Злато Боја Сепарација Прстен накит подароци точка : Избрани висо

Цвет Уво Кука СитевоЕдно Уво Кука Женски Непрободен Уво Клип Лесни Хипоалергични Уникатни Обетки...

Овој прекрасен приврзок е совршен подарок за секоја пригода! Овој персонализиран почетен приврзок е до�

Please wait...