0
clear
  • Сведување Костим Накит Кристално Цветни Бран Солза Приврзок Ѓердан Висат Обетки Гроздобер Накит Постави Црна Црна-Тон
  • -20%
  • -20%
Сведување Костим Накит Кристално Цветни Бран Солза Приврзок Ѓердан Висат Обетки Гроздобер Накит Постави Црна Црна-Тон

Сведување Костим Накит Кристално Цветни Бран Солза Приврзок Ѓердан Висат Обетки Гроздобер Накит Постави Црна Црна-Тон

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Брилијантен накит за костими поставен со Форма На Солза за деверуша или невеста. Пенлив елегантен кристал од кристал опкружен, Инкрустиран со кристали и кристал, со прекрасен дизајн и цврста конструкција. Класичните и елегантни обетки секогаш се во чекор со модата, што ќе направи безвременски додаток на секоја колекција накит. Ведур. Како компанија која се концентрира на моден накит, веќе имаме повеќе од 10 години искуство на моден накит тренд. Ние работиме магија на накит, продолжуваме со нови дизајни и лидерот на убавината и стилот е нашата цел. Парчињата на ведур се оние што се купуваат, носат, собираат, негуваат и ценат. Никогаш нема да зажалите ако одвоите малку време да ја погледнете нашата продавница и да бидете изненадени кога ќе најдете толку многу уникатни дизајни. Прекрасен комплет накит за невестински Лисја украсен со избран Австриски Кристал, изработен со еколошка легура На Цинк, Без Олово И Без Никел, овој посебен дизајн е роден за да одговара на облеката и вашата уникатна убавина. Должина на ѓердан : 43,5 см (17,1")-49,5 см(19,5"), Големина На Прицврстување : 21 см(8,2")за4см(1,5"), Обетка Сзи : 3,2 см(1,2")за1, 1см(0,4"), Тежина На Една Обетка : 1,2 гр. Наменета Употреба : Wedding/Mothers-day/Valentines-day/Anniversary/Birthday/Party/Prom/Christmas/Halloween/Thanksgiving-day/Секојдневна Облека/Сеќавање Day.It ќе биде идеален подарок за вашата девојка, сопруга, свршеница, ќерка, мајка, вашиот посебен некој, или само себе.

Главните својства

Избор на купувачот

Времето и TRU женските обетки од лисја од лисја се совршен додаток за крајбрежната вибрација на Бохо Диза

Новата Праска Срце Двојка Неа Засекогаш Неговиот А лејс Двојка Големина На Прстен513карактеристики : Тој

18к Златен Преклоп 20 Мерач Елегантна Чиста Жица Едноставно Најдобрата Стилска Жица За Уши Продадена Как�

Божиќни Обетки Божиќни Креативни Празнични Обетки За Забави Обетки За Накит Обрачи За Жени карактерист

Дами Мода Пеперутка Дијамант Мода Креативни Срце Во Облик На Женски Прстен Сина Накит Име На Производот

Крајбрежен накит Машки полиран не'рѓосувачки челик лав глави Франко ланец нараквица 8,5 "Носете ја оваа �

Цвет Уво Кука СитевоЕдно Уво Кука Женски Непрободен Уво Клип Лесни Хипоалергични Уникатни Обетки...

Карактеристики* различни форми како цвеќиња,ѕвонче,срце,лисја,ѕвезди итн, како ваш избор.* Ретро Накит З�

Опис : со минималистички ретро стил и декорација на геометриски форми, прстенот ви дава софистициран и с

Пол : Женскаобликшема : Срцев Стил : Трендиматеријал : Металметали Тип : Нерѓосувачки Челик Име На Брендо�

Насликајте ја вашата љубовна приказна со Овој Филигрански Комплет За Накит ОД 10к 0,05 Тцв Дијамант со Ѓер�

Опис : дизајнот На Геометриска форма е многу уникатен, модерен и ве одржува во првите редови на модата...

Овој прекрасен приврзок е совршен подарок за секоја пригода! Овој персонализиран почетен приврзок е до�

Различни големинипуштете го врвот на раката да блесне 1 € Големина на Прстен : прикажан материјал : прик�

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде Нашата стока е внимателно пров

Висококвалитетен накит моден прстен 100% вистински цврст 14к злато Одличен подарок за жени и мажи за секој

Овој контрастн црн прстен има разнобоен акрилен инлеј Уникатниот прстен е издржлив, отпорен на гребење

Надградете ја вашата колекција обетки со Овие Текстурирани Обетки Со Сребрен Отворен Обрач Овие шик об�

Камењата во боја можеби биле третирани или симулирани Дијамант Камен Тежина : 2 кт природни 6ММ Скапоцен�

Опис Изработен од легирани материјали, овој уникатен и нежен дизајн прстен е едноставен, стилски, елега�

Женски Прстени Двобоен ИП Розово Злато (Јонско Позлата) Нерѓосувачки Челик Прстен ОПИС ЗА ЖЕНИ ПРСТЕНИ �

спецификации : двослоен повеќеслоен кристал инкрустиран, може да додаде елеганција и деликатес на ваши

Please wait...